Hoezo zo Verenigingsleven DD De Schalenavond op 11 juni was het sluitstuk van het seizoen op de Toekomst. B-junior Damon Mirani werd uitgeroepen tot Talent van de Toekomst. Er was een BBQ en er was veel georganiseerd om er een gezellige avond van de maken. Naast een aantal spelers werd ook afscheid genomen van Michel Kreek. maken met het feit dat de teams die kampioen worden een heuse kampioensschaal ontvangen. Daarnaast ontvangen alle spelers als blijk van waardering en als aandenken een mini-kampioens- schaal. Met de naamswijziging is ook het concept van de slotavond totaal veranderd. Die vond nu buiten plaats, met de hele jeugdopleiding op veld 1 die ook had gekozen voor de Talent van de Toekomst. Dat werd Bl-speler Damon Mirani. Met onder meer wat behendig heidsspelletjes en een gezellige BBQ verzorgden een DJ en een gastoptreden van een rapper de muzikale omlijsting. Wie weet een thema? Op 5 juni vond de 2e ALV van dit jaar plaats. Zoals eerder aangege ven zijn er jaarlijks vier algemene ledenvergaderingen. De bestuurs raad grijpt elke vergadering aan om een thema te bedenken. Zo was er bij de eerste vergadering in maart een bezoek geregeld aan het adidas miCoach Performance Centre waar alle aanwezigen uit leg kregen over het functioneren van dit centrum. Dit keer stond het voetbal centraal met onder andere presentaties van Wim Nog niet eens zo heel lang geleden eindigden de com petities ergens half mei, waarna er nog enkele toer nooien meestal in het bui tenland volgden. Het slot akkoord werd dan gevormd door een slotavond voor jeugd en amateurs. Hoe anders is dat vandaag de dag? Het einde van de competi tie rond half mei vormt allesbehalve het signaal dat de zomerstop van start gaat. Een inactieve periode van circa tweeën halve maand past niet meer in het hedendaagse (amateu r)voetbal .Van daar dat bijvoorbeeld de selec tie van de Zaterdag 1 en 2 in hun nieuwe samenstel ling in juni gedurende drie weken twee keer per week trainden om alvast aan elkaar te wennen. Vervolgens vijf weken vakantie om eind juli te beginnen aan het tweede deel van de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De selecties van de Zaterdag 1 en 2 waren niet de enige teams die doortrainden. Nadat zij waren gestopt begon de selectie van Ajax 1 alweer met de training. Hoezo zomerstop! Talent van de Toekomst Voor onze jeugd was er natuur lijk wel de traditionele slotavond, dit keer op dinsdagavond 11 juni. Voorheen gebeurde dat als Vanenavond. Vanaf dit jaar spre ken we van de Schalenavond. Die naamsverandering heeft te Jonk en Frank Peereboom. Mocht u een idee hebben voor een thema bij de eerstvolgende ALV, dan houden wij ons uiteraard aanbevolen. Bruggetjes Drukte van belang is er ook bij de renovatiewerkzaamheden op de Toekomst. Velden, nieuwe entrees tot het sportcomplex en restau rant, bruggetjes, uitbreiding zit plaatsen vanwege Jong Ajax in de Jupiler League. Hoezo zomerstop? Jan Buskermolen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2013 | | pagina 11