WIE IS WIE? Talenten voor de Toekomst Later werd je uitbaatster van koffiehuis De Molen in Amsterdam dat in januari 2008 van de gemeente moest sluiten vanwege een nieuwbouw project. Hoe was dat? 'Echt verschrikkelijk. Mijn man en ik hebben die zaak 20 jaar gehad. Als je dan hoort dat je weg moet, stort je wereld in. Mijn man heeft zich dat zo aangetrokken, dat hij drie maanden later aan een hartstilstand is overleden. Dan word je gek van verdriet. Die nieuwbouw is er trouwens nooit gekomen.' js* Ia 11 mei 2013 t^GON Een dag later stond er nog een kampioensfeest op het programma voor medewerkers, vrijwilligers en genodigden op de Ocean Diva. Zanger Kees Prins bracht met 'Mijn club' de stemming er al snel in, Dré Hazes en anderen niet minder, waardoor de avond uiteindelijk uitmondde in een waar kampioensfeest. Naam: Laura Alosery Leeftijd: 52 jaar Functie: Assistent Manager Horeca de Toekomst Bij Ajax: vanaf 2008 Eindstanden D-pupillen 1. ADO Den Haag 2. Club Brugge 3. Willem II RKC 4. Sparta Rotterdam 5. Ajax 6. Feyenoord 7. PSV 8. Club Brugge E-pupillen 1. Ajax 2. PSV 3. Feyenoord 4. Sparta Rotterdam 5. Willem II RKC 6. ADO Den Haag 7. Club Brugge 8. Club Brugge Winnaar Jany van der Veen Wisselbeker: Sparta Hoe ben je bij Ajax verzeild geraakt? 'Door de toenmalige uitbater Ruud Verschoor ben ik gevraagd bij hem te komen werken.' Hoe ben je in de horeca terechtgekomen? 'Mijn ouders hadden een horecabedrijf waar ik, als het ware, ben grootgebracht.' Heb je altijd in de horeca gewerkt? 'Eigenlijk wel, op een paar jaar na, toen ik, met het diploma Atheneum op zak, op kantoor ging wer ken. Dat bleek niet mijn wereld te zijn. Toen ben ik bij mijn ouders gaan werken in Café De Nieuwe Vaart in Amsterdam.' Hoe ben je verder gegaan? 'Naast mijn destijds parttime werk voor Ajax, deed ik freelance veel werkzaamheden als gastvrouw op salon- en zeilboten en werkte ik voor een cateringbedrijf en een hostessbureau. Sinds 1 juli 2012 ben ik fulltime werkzaam bij Ajax.' Verschillende jeugdspelers tekenden recentelijk hun eerste contract of legden zich langer vast. Naam: Nathan Leyder Geboren: 14-04-1997 Positie: centrale verdediger Afkomstig:Waregem en Club Brugge Contract: tot en met 2016 Naam: Anwar El-Ghazi Geboren: 03-05-1995 Positie: rechtervleugelaanvaller Afkomstig:jeugdopleiding van Sparta Contract: tot en met 30 j'uni 2016 Bij de horeca op de Toekomst is in de afgelopen jaren veel veranderd, zowel organisatorisch als in de kantine zelf. Hoe heb jij dat ervaren? 'Als zeer positief.We zijn heel bewust met voeding bezig en op elk gebied gaat het er professioneler aan toe waardoor je merkt dat bezoekers weer graag bij ons terugkomen.' Welke ambities heb je nog op je vakgebied? 'Ik ben pas leermeester geworden en wil zo graag mijn kennis overbrengen op de nieuwe generatie.' Hoe anders is werken bij Ajax in de horeca? 'Niet veel anders dan elders. Ik voel mij gastvrouw die probeert het de gasten naar de zin te maken, zodat ze met een goed gevoel naar huis gaan. Dat hoop ik nog heel lang te blijven doen. Ajax is echt mijn tweede familie geworden.' Tijn Middendorp

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2013 | | pagina 5