Achter de schermen Verenigingsleven DD Het Jany van der Veen Toernooi voor E- en D-pupillen op 11 mei trok veel belangstelling. De dochters van Jany verrichtten als altijd de prijsuitreiking. Bij de E'tjes trok Ajax aan het langste eind, ADO Den Haag werd winnaar bij de D-pupillen terwijl Sparta Rotterdam de Wisselbeker veroverde als totaalwinnaar. Er komen weer drukke tijden aan voor de bestuursraad. Momenteel zijn we druk doende om ons ledenbestand te actualiseren waarbij wij tege lijkertijd van de gelegenheid gebruikmaken om ook een historisch overzicht te ver vaardigen van alle leden die ooit lid zijn geweest van onze club. Dat dit alles geen over bodige luxe is, werd weer eens bewezen in de aanloop naar de feestavond ter gele genheid van het behaalde kampioenschap door ons eerste elftal. De bestuursraad ontving de nodige telefoon tjes en mailtjes van leden die geen uitnodiging hadden ontvan gen en die daar meestal wel voor in aanmerking kwamen. Voor wie zich had gemeld, is dat in de regel adequaat afgehandeld. Zo kon uit eindelijk nagenoeg iedereen die daarop recht had, genieten van een mooi kampioensfeest op de Ocean Diva. Dat updaten van het ledenbe stand is geen sinecure. Wanneer is iemand lid geworden, wegge gaan en weer teruggekomen? Hoeveel jaar lidmaatschap bete kent dat? Dit en andere relevante informatie zoals mailadres, tele foonnummer en eventuele func- tie(s) binnen de vereniging zijn van belang om tot een zo volledig en geactualiseerd mogelijk bestand te komen. Dit moet ertoe leiden dat in de toekomst iedereen de juiste informatie ont vangt en dat we ook exact kun nen vaststellen hoe lang een ieder lid is van onze club. Evaluatie Amsterdam/ Toekomst Zaal Het actuele bestand gaat ook gebruikt worden bij het placeren van alle leden in het komende seizoen. Weliswaar heeft vorig jaar voor het eerst in 16 jaar een grote herschikking plaats gevonden, maar dat neemt niet weg dat de bestuursraad vanaf nu elk jaar een check doet om te bezien waar mogelijk opnieuw een herschikking moet plaats vinden. Deze periode wordt ook gebruikt om een evaluatie te doen naar het reilen en zeilen in de Amsterdam/Toekomst zaal. We hebben inmiddels de nodige erva ring opgedaan die input vormt om te kijken welke veranderingen noodzakelijk zijn en hoe we opti maal kunnen werken aan binden en verbinden van de leden. We hebben, zowel tijdens de laat ste ledenvergadering als op de wedstrijddagen zelf, bij het rond lopen van vele leden al allerlei opmerkingen en suggesties gekregen. Die nemen we vanzelf sprekend mee naar het komend seizoen. Vereniging TV Onze verenigingswebsite is online en we zijn voortdurend bezig om te kijken hoe deze ver der kan worden ingevuld en uit gebouwd. Dit lopende seizoen is onze Dennis Kaars, speler en topscorer van de Zaterdag D de man achter de schermen. Hij doet dat vol overgave. Recente lijk heeft hij een vragenlijst rond gestuurd om erachter te komen wat uw mening is en waar we nog beter kunnen. We beschik ken intussen ook over een stagi aire die wekelijks registraties doet van wedstrijden om deze opnames vervolgens te bewerken en in samenvatting uit te zenden via Vereniging TV Het is meer dan de moeite waard daar eens naar te kijken. Jan Buskermolen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2013 | | pagina 11