Noteer: 17 maart brunchen...! Verenigingsleven r-.-IpTERIJ fOTERIJ DD Op 7 januari werd Ajax-speelster Anouk Hoogendijk verkozen tot Beste Oranje Leeuwin van het jaar 20l2.Van de VriendenLoterij ontving Simone Freling op 5 februari namens Ajax een recordbedrag van ruim 700.000. Bart Logchies, trainer van de Zaterdag 1, verlengde zijn contract met Ajax voor een jaar. Een aantal jaren geleden ont steeg de Nieuwjaarsreceptie het doel waarvoor die ooit bedacht was. Het was niet meer een bijeenkomen van leden die met elkaar op een informele wijze het nieuwe jaar in gingen luiden. De for mule is intussen grondig ver anderd, wat weer tot gevolg had dat het wat doorsloeg naar de andere kant. Twee jaar geleden zijn we uiteinde lijk tot een invulling gekomen zoals wij die voor ogen had den en ook recht doet aan de bedoeling van de Nieuwjaars receptie. Sindsdien neemt de belang stelling elk jaar toe. Op de laatste Nieuwsjaarsreceptie van 6 januari jl. waren ruim 250 leden aanwezig die in een geanimeerde sfeer ontspannen met elkaar konden praten en toosten op 2013. De voorzitter hield een korte toespraak met als hoogte punt de terugkeer van 'het kistje van het bestuur' voor de 'Vrijwilli ger van het Jaar'. Grensrechter André Herreveld viel deze eer dit jaar te beurt. Muurschilderingen Rondom de eerste thuiswedstrijd na de winterstop werden de eerste vier muurschilderingen onthuld. De afbeeldingen zijn gekoppeld aan de namen van steden waar onze club in het verleden grote internationale successen heeft behaald. Op termijn komen er bij alle zalen muurschilderingen. Er wordt nog gekeken hoe per zaal relikwieën kunnen worden tentoongesteld van de betreffende finale en de stad waar die plaatsvond. Amsterdam/Toekomst Zaal Bij elke thuiswedstrijd lopen leden van de bestuursraad rond in de Amsterdam/Toekomst Zaal (foto) om te bekijken hoe bepaalde zaken nog verbeterd kunnen worden. Elke suggestie wordt meegenomen in de eerst- volgende evaluatie. We zijn er nog lang niet, maar we zien wel dat er voortdurend verbeteringen wor den doorgevoerd. Mocht u nog suggesties hebben, dan houden we ons gaarne aanbevolen. Ouderavond Dit evenement stond gepland op zaterdag 9 februari. Helaas, die dag viel er dusdanig veel sneeuw dat een paar uur voor aanvang de feestavond moest worden uit- gesteld. We gaan overleg gen wanneer die alsnog kan plaatsvinden. Ajax Vrouwen Bij de thuiswedstrijd tegen Roda JC was voor de eer ste keer ons vrouwenteam aanwezig. Niet toevallig, want op korte termijn zullen alle speelsters met enig ceremonieel lid van de vereniging worden. Brunch Op 18 maart bestaat onze ver eniging 113 jaar. Na het succes van vorig jaar is besloten om ook deze verjaardag, dit keer op 17 maart, te vieren met een brunch. Tussentijds kunnen we rondom via de TV-schermen de wedstrijd AZ - Ajax volgen. Hopelijk treffen we elkaar dan op de Toekomst. Jan Buskermolen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2013 | | pagina 11