Hebben we verbinding? Verenigingsleven Toekomst Zaal DD Op 12 december dromden 100 leden de Toekomst binnen voor de laatste algemene ledenvergadering van 2012. Naast allerlei formele handelingen en goed keuringen hield Thijs Lindeman een vlammend betoog over het belang van het Ajax Erfgoed.Ten slotte werd met Joop Leeuwendaal het clublied gezongen. Het is alweer ruim een jaar geleden dat de bestuursraad is aangetreden. Uit de ana lyse kwam onder andere naar voren dat we veel tijd en energie zouden moeten steken in het binden, boeien en verbinden. Daartoe zijn gelijk een aantal initiatieven genomen die direct ten uit voer zijn gebracht. Als eerste was daar, doorde weeks en in het weekend, bij wedstrijden op de Toekomst de zichtbaarheid van de leden van de bestuursraad.Velen hebben op allerlei momenten al van de gelegenheid gebruik gemaakt met hen in gesprek te gaan. Ledenvergaderingen Een ander initiatief dat werd doorgevoerd was het opschroe ven van het aantal ledenvergade ringen, van twee naar vier per kalenderjaar. De eerste drie bij eenkomsten hadden meer het karakter van berichtgeving. Op de laatste vergadering van 12 december werd nadrukkelijker de dialoog aangegaan. Dat leverde waardevolle informatie op waarmee de bestuursraad aan de slag gaat. De uitkomst van elke ledenverga dering worden genotuleerd. Daarbij heeft de bestuursraad zichzelf de eis gesteld dat deze notulen ongeveer drie weken na elke vergadering worden ver spreid onder de leden. Om dat efficiënt te doen is besloten de notulen te voegen bij het Ajax Clubnieuws. Dat verscheen oor programma is afgelast en wat dan het alternatieve programma op die dag is. Want, er wordt altijd gevoetbald, tenzij het echt niet anders kan. De verenigingssite is eenvoudig te vinden. Ga naar www.ajax.nl. Wanneer u op de homepage bent ziet u bovenin een balk met een hele rij buttons. In het midden van de balk treft u de button 'VERENIGING'. Eén klik op deze button en u bevindt zich op uw verenigingsite. Daarmee is de verbinding gemaakt. Nu samen kijken hoe we in 2013 verder kunnen invullen en bou wen! Jan Buskermolen spronkelijk zes keer per jaar, in zwart/wit en acht pagina's. De frequentie is inmiddels opgeschroefd naar zeven keer per kalenderjaar, 12 pagi na's, in full color, waar bij vier keer per jaar de notulen worden bijgevoegd. Amsterdam/ Zo langzamerhand nadert de Amsterdam/Toekomst Zaal de voltooiing als een van de nieuwe ontvangstruimten in de ArenA. Rondom de eerste thuiswedstrijd na de winterstop, thuis tegen Feyenoord, zal de officiële ope ning plaatsvinden. Dan zullen ook voortaan na afloop leden van de RvC, directie, bestuursraad en vertegenwoordigers van de tegenpartij zich daar ophouden om zodoende met z'n allen te kunnen napraten over de wed strijd, verenigings- andere zaken Website Ieder zichzelf respecterende club beschikt vandaag de dag over een verenigingswebsite. Wij nu ook. In een gecoördineerde actie van professionals en vrijwilligers is het gelukt thans te beschikken over een site die geheel en al is gewijd aan de vereniging. Hier vindt u actueel berichten, bestuursmededelingen, uitslagen, wedstrijdverslagen van alle elftal len, achtergrondnieuws en een activiteitenkalender. U hoeft niets meer te missen. Voorwaarde is dan wel met enige regelmaat op de site te kijken. Daar vindt u ook het weekbericht, informatie over wedstrijden, of het hele

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2013 | | pagina 11