Binden, boeien en verbinden Verenigingsleven De derde algemene ledenvergadering op 12 september 2012 vond na lange tijd weer plaats op de Toekomst.Voor 92 aanwezigen gaven Marleen Molenaar en Ed Engelkes een presentatie over het vrouwenvoetbal. Hennie Henrichs en Henri van der Aat beantwoordden vragen over de vereniging en de ArenA. Op woensdag 12 september vond de derde Algemene Leden Vergadering (ALV) plaats. Een centrale plek was ingeruimd voor een presentatie van het management van onze Ajax Vrou wen. Manager Marleen Molenaar en trainer Ed Engelkes gaven uit gebreid een kijkje in de stand van zaken en waar het in de toe komst naar zou moeten leiden. van Ajax I, Ajax zaterdag I en Ajax Vrouwen.Vrijdag 21 septem ber vond de tweede thuiswed strijd plaats van de Ajax Vrouwen en was ik namens de bestuurs raad aanwezig. Na het eclatante succes van de allereerste compe titiewedstrijd tegen sc Heeren veen was het afwachten hoe de publieke belangstelling zou zijn bij de tweede thuiswedstrijd. Wederom was het super gezellig en woonden ruim 2.000 toe schouwers de wedstrijd bij. De vrijdagavond, wanneer de Ajax Vrouwen thuis spelen, kan in de toekomst een hele leuke vereni gingsavond worden! De evenementencommissie gaat dat in samenwerking met onder meer Sylvia Dermout ook stimu leren. Op vrijdag 12 oktober spe len de Ajax Vrouwen thuis tegen Telstar. Op deze avond organise ren we de eerste bijeenkomst waar alle vrouwelijke leden van de vereniging voor zullen worden uitgenodigd. Dit moet het histori sche begin worden van een gro ter geheel in de nabije toekomst. Een week eerder, op zaterdag 6 oktober, zal voor de eerste keer het Ajax Integratie Festival worden georganiseerd. Na afloop van de competitiewedstrijden van de Zaterdag 1, 2, 3 en Veteranen op die middag wordt in de kan tine een informeel samenzijn georganiseerd, waar alle spelers, partners, technische- en medi sche staf en andere betrokkenen van het Ajax - seniorenvoetbal voor worden uitgenodigd. Doel stelling is dat de spelers van alle teams onderling kennis met elkaar maken. Ook de Ajax Vrou wen worden hiervoor uitgeno digd. Het belooft een leuk, nieuw initiatief te worden. Eveneens op zaterdag 6 oktober zullen 's ochtends in de bestuurs kamer onze jubilarissen, Ajacie- den die minimaal 25 jaar lid zijn, in het zonnetje worden gezet. In de herfstvakantie gaat de eer der geplande verbouwing van de kantine op de Toekomst begin nen. Er zullen allerlei veranderin gen worden doorgevoerd. Mede daardoor zal de kantine meer de look van een sportbar krijgen. Door de verbouwing moet de jaarlijkse Reünie van de Bordjes club met tenminste een week worden uitgesteld naar de eerste week van november, in plaats van de laatste vrijdag in oktober. Maar, als het zover is, krijgt deze traditionele bijeenkomst van oer-Ajacieden wel de primeur om als eerste in de vernieuwde omgeving haar bijeenkomst te houden. Jan Buskermolen De herindeling op de tribunes werd nog een keer geëvolueerd. Op een aantal uitzonderingen na is dit proces in goede orde ver lopen. De bestuursraad bekijkt vanaf nu op jaarbasis of bepaalde veranderingen moeten worden doorgevoerd. Elke drie jaar wordt een integrale check uitgevoerd. Op die manier wil de bestuurs raad continu inspelen op de wijzi gingen die zich voordoen in alle geledingen van de vereniging. De bestuursraad heeft een rota tiesysteem opgezet om aanwezig te zijn bij alle thuiswedstrijden

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2012 | | pagina 11