Oude tijden herleefden op 13 april in Woerden bij de 'Klassieker' Lucky Ajax - Oud-Feyenoord.Vele sterren van weleer van beide partijen lieten zien het spelletje niet verleerd te zijn. Net zo min dat niemand wilde verliezen. Met 'Sjakie' in de ploeg is succes bijna verzekerd. Hetgeen ook geschiedde: 5-3. Junioren C2 (0/14) V Trainer Frank Peereboom: 'Wij zijn de terechte kam pioen. Ik ben dan ook zeer tevreden. Het was mijn eer- ste jaar, een hectisch jaar. I We hielden altijd voor ogen de kinderen beter te maken. I Het enige tastbare is dan het kampioenschap.' A Zaterdag 2 Teammanager André Stuijf: 'Met dit kampioen schap wordt nog eens bevestigd dat de zaterdag afdeling op de goede weg is door, onder leiding van hoofdtrainer Bart Logchies, het eerste en tweede elftal meer bij elkaar te betrekken.' Pupillen D2 (o/l2) Trainer Dave Vos: 'Het was tegen Volendam D2 een bloedstollende wedstrijd. Bij rust 3-0 voor, daarna werd het toch 3-3 en in de slotmi nuut 4-3. Deze wedstrijden vergeten de jongens nooit meer.' Pupillen Fl (o/9) iner Dennis de Haan: 'We hoeven dit jaar van n enkele speler afscheid te nemen. Dat komt niet k voor. Het is leuk om te zien hoe ze samenspe- en alles goed oppikken, ook in toernooien met :ige tegenstanders als PSV en Feyenoord.' Zaterdag 3 V Arjan Duijnker: 'Het team heeft te maken gehad met veel langdurige blessures. Daardoor is de prestatie van dit seizoen nog knapper.' IA Zaterdag 1 1 Trainer Bart Logchies: 'Met onze promotie naar de Hoofdklasse gaat een lang gekoesterde wens in vervulling.' ▼Ajax Veteranen Trainer Jan Buskermolen: 'Vorig jaar ging het net mis maar nu werden we ongeslagen kampioen, niet altijd met oogstrelend voetbal, maar wel kwali tatief zo sterk om ook slechte wed strijden te winnen.'

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2012 | | pagina 7