Erelijst Ajax LANDSKAMPIOEN Seizoen 2011-2012 Opl7 mei, Hemelvaartsdag, voegde de Cl van Michel Kreek zich bij het rijtje Ajax 1, Al en BI als landskampioen van Nederland, na de 3-1 winst op PSV Cl. Een paar dagen later, op 22 mei, sleepte de D1 van Casimir Westerveld de titel binnen op doelsaldo ten kosten van de collega's van Feyenoord D1. Trainer Frank de Boer: 'Er was (t/m 22 mei 2012) Ajax I Kampioen van Nederland Jong Ajax Winnaar KNVB beker Junioren Al(o/I9) Kampioen van Nederland Winnaar Super Cup Junioren Bl (o/l7) Kampioen van Nederland Junioren Cl (o/l5) Kampioen van Nederland Junioren C2 (o/l4) Kampioen Pupillen Dl (o/l3) Kampioen Pupillen D2 (o/l2) Kampioen Pupillen Fl (o/9) Kampioen Zaterdag l Kampioen Zaterdag 2 Kampioen Zaterdag 3 Kampioen Zaterdag Veteranen Kampioen Junioren Al Trainer Fred Grim: 'Dit team heeft veel wedstrijden gespeeld. Dit kampioenschap is een bekroning op een topseizoen.' Junioren Bl Trainer Orlando Trustfull: 'Het kampioenschap is dan niet het allerbelangrijkste en voor de manier waarop het team vandaag na een achterstand veerkracht toonde, heb ik grote bewondering.' A Junioren Cl (o/l5) Trainer Michel Kreek: Ik ben tevreden over de ont wikkelingen van de spelers. Het kampioenschap van de competitie en het algemene kampioenschap is 1 een logisch vervolg van die ontwikkelingen.' een moment dat het kampi oenschap heel ver weg leek. Maar, door erin te blijven gelo ven, is het ons toch gelukt.' A Jong Ajax Winnaar KNVB beker Beloften Trainer Gery Vink: 'Dit is echt een kroon op ons seizoen. Het resultaat staat ondergeschikt aan het individu, maar nu was het een keer andersom en heb ben we als team iets bereikt.'

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2012 | | pagina 6