Met het oog op de toekomst D1 kampioen Evenementencommissie Drie E-pupillen kregen tijdens Ajax - VVV door Richard Witschge hun prijs overhandigd voor het als besten de bal hooghouden.V.l.n.r.:Victor van Montfoort (697), Samir Bensalam (1391), Daishwan Redan (2408). Cees van Oevelen speelde onlangs zijn 400ste wedstrijd bij de Zaterdag, Mark Reiz zijn 250ste. Na de viering van de ver jaardag van de vereniging viel het een beetje stil rond georganiseerde evenemen ten. Toch was er bijna weke lijks wel weer een soort van evenement op de Toekomst. Dat kwam door de vele kampioe nen in de afgelopen weken, dat leidde tot het houden van spon tane feestjes. Inmiddels hebben we al 11 van die feestjes achter de rug, en nog zijn we niet aan het einde van het feestgedruis. Naast de spontane feestjes waren er andersoortige evenementen die ook een stimulans vormen voor het stimuleren van het ver enigingsleven. Eerst was daar de AEGON Future Cup, een prachtig toernooi voor B1-junioren tijdens de paasdagen op de Toekomst. En recentelijk vond het jaarlijkse Jany van der Veen toernooi plaats voor de D- en E-pupillen. Er staan nog twee evenementen op de rol om het seizoen af te maken: de traditionele Vanen avond voor de jeugd en een slot- avond voor de amateurs. Een aantal jaren geleden werd deze slotavond al gehouden, maar dat raakte in het slop door allerlei omstandigheden. Nu pakken we de draad weer op en met reden. Primaire aanleiding is het feit dat er dit seizoen een veel betere onderlinge sfeer is tussen de ver schillende amateurteams. Maar er is een geweldige extra stimulans bijgekomen doordat alle vier amateurteams dit seizoen kampi oen zijn geworden. Een unieke en niet eerder voorgekomen presta tie, en genoeg reden voor een feestje. Eerst was het idee om met vier rondvaartboten iets te doen, maar bij nader inzien gaan we met z'n allen op een feestboot en gooien we de trossen los. Het voetbaljaar wordt afgesloten met de tweede algemene leden vergadering op 25 juni met onder meer een presentatie over het vernieuwde hoofdgebouw van de Amsterdam Arena. Met ingang van het nieuwe seizoen kunnen we voor de wedstrijd en na afloop met alle leden samen de wedstrijd voor- en nabeschou- wen. Niet meer in afzonderlijke ruimten en geen bestuursgedeelte achter een afzetting van touwen. Nee, gewoon alle leden in een gezamenlijke ruimte. Dat zal het verenigingsleven een enorme impuls geven en een einde maken aan een jarenlange grote ergernis. Inmiddels zijn we al weer druk bezig met het voorbereiden van het nieuwe seizoen. Eerste stap is het maken van een opzet voor een activiteitenkalender. Die staat inmiddels in de steigers en per activiteit is een begroting opge steld. Daar zitten leuke, nieuwe activiteiten bij die zullen gaan bij dragen aan het verder stimuleren van het verenigings leven. De eerste activiteit staat voor september op de rol en belooft een mooie aftrap te wor den van het komende seizoen. Jan Buskermolen Op het allerlaatste moment, bij het sluiten van dit Clubnieuws op 22 mei, kon de kampioensfoto van de D1 alleen nog op deze plek geplaatst worden. Pupillen D1 (o/13 Trainer Casimir Westerveld: 'Na een heel seizoen hard werken kwam het op de laatste wedstrijd aan. Het was zwaar voor de jongens, maar met de moraal is niets mis.' 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2012 | | pagina 11