André Stuijf Dagboek van... 'Zaterdag 1 een weekje op Gran Ganaria' Volharding Flard van droomspel even maar Talent of passie mij een biet Als mannen en de bal elkaar Maar vinden in een vol gebied Trainer hamert op beweegbaar Tikken lange haal failliet Vijand ontoerekenbaar Naar het hoofd grijpt en geschiedt Wens de vader van of waar Dat Ajax niemand meer ontziet Flard van droomspel even maar Talent of passie mij een biet Huisdichter Cornelis 28 januari 2012 Ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft van de competitie verbleef de Zaterdag 1 van 6 tot 11 januari in trainings kamp op Gran Canaria. André Stuijf maakte deel uit van de Ajax-begeleiding en hield een dagboekje bij. 6 januari Vertrek vanaf Schiphol naar Gran Canaria. Enigszins vertraagd landen we op de luchthaven van Las Palmas. We nemen onze in trek in Hotel Princess. De spelers worden belaagd voor een hand tekening. Na de maaltijd en de bekendmaking van de kamerinde ling wordt de omgeving nog even verkend. 7 januari Na het ontbijt staat er een dis cussie op het programma over de vraag: wordt Nederland wel/niet Europees kampioen? Iedereen heeft daar uiteraard een mening over. Met 20-8 winnen de opti misten. Daarna volgt de wed strijdbespreking, in aanloop naar de oefenwedstrijd tegen Topklas- ser Barendrecht, die aan het 4 einde van de dag wordt gespeeld en die eindigt in, voor Ajax, eer vol 0-0. Terug in het hotel wordt de avond gezellig doorgebracht met zang en dans, waarna ieder een zijn kamer opzoekt. 8 januari In de ochtend staan er individu ele gesprekken op het pro gramma. Degenen die op hun beurt wachten, zoeken ontspan ning bij het zwembad. Enige hotel/badgasten maken van de gelegenheid gebruik met de spelers op de foto te gaan en tegelijkertijd handtekeningen te verzamelen. 's Middags staat een strandwan deling op het programma langs de kust van Playa del Ingles. De rest van de middag mag de selec tie zelf invullen. De begeleiding maakt een tour over het eiland om andere locaties te bekijken. 's Avonds volgt er een groeps gesprek, waarbij wordt terug gekeken op de wedstrijd tegen Baren-drecht. Later op de avond zorgen de spelers voor grote hilariteit bij de overige hotel gasten met verschillende variété- acts op het podium. 9 januari Na een vroeg ontbijt vertrekt de selectie per bus naar het trainingscomplex, waar we harte lijk worden begroet door onze trouwe supporter Paul Mulder, die de rest van de dag onze gast zal zijn. Met een temperatuur van 23 graden duurt de training twee uur. Na de lunch zijn er weer enige individuele gesprekken met wat spelers. 's Avonds geen diner maar een 'snelle hap' omdat we op weg gaan naar Maspalomas om de wedstrijd FC Twente - Lausanne te bekijken. En het mag gezegd worden: onze spelers kregen meer bekijks dan de wedstrijd. 10 januari Vroeg dag want er staat een pit tige training van twee uur te wachten, die wordt afgesloten met een variant op strippokeren, maar dan vervangen door latje schieten. De allerlaatste poging van Sergio Cameron bracht hem zijn redding, tot grote hilariteit van de gehele selectie. Bij terug komst in het hotel ontvangt de begeleiding de complimenten voor het voorbeeldige gedrag en omgang met de andere gasten. Voor de hele groep staat 's mid dags het Open Ajax Midgetgolf Toernooi op het programma. De uiteindelijke winnaars moeten de rest van de avond bij gezellig samenzijn de selectie voorzien van hapjes en drankjes. 11 januari De laatste individuele gesprekken worden gehouden. De overige spelers doen aan aerobic en fit ness. 's Middags is er een groeps gesprek waar een ieder zijn mening kan geven over de afge lopen week. Om 03.20 uur zijn we terug op Schiphol, moe maar voldaan. Het vizier staat weer op de competitie en ons doel... promotie naar de Hoofdklasse! Algemene Ledenvergadering In het kader intensiever met de leden te communiceren vindt op 20 maart de eerstvolgende algemene ledenvergadering plaats, aanvang 20.00 uur, met onder meer op de agenda de benoeming van de twee resterende leden van de bestuursraad. De uitnodiging tot het bijwonen van deze vergadering is onderweg of al in uw bezit. Bestuursraad AJAX CLUBNIEUWS JANUARI/FEBRUARI 20 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2012 | | pagina 4