Halverwege... -é-- Zaterdag-seniorenvoetbal Ajaxclubnieuws nr.6-2011_Ajax 13-12-11 09:58 Pagina 4 Zaterdag 1 Met nog twee wedstrijden te gaan voor de winterstop, staat het vlaggenschip van de zaterdag senioren op een 2e plaats met een punt achterstand op kop loper Swift. Na elf gespeelde wedstrijden is er door de man nen van Bart Logchies een keer verloren. De weg voor promotie naar de hoofdklasse ligt helemaal open. Door een uitstekende samenwerking met de gehele zaterdagselectie is er een grote groep spelers met veel kwaliteit, die het uitvallen van spelers, door onder meer blessures, mak kelijk kunnen opvangen zonder daar veel kwaliteit voor in te leveren. Helaas is het bekeravon- tuur voor de winterstop al ten einde. De bekerwedstrijd tegen en bij hoofdklasser Chabab werd op een kille zaterdagavond verlo- Rechts en onder: twee spelmomen ten van de Zaterdag 1 ren. De zaterdag 1 kan zich nu geheel gaan richten op de com petitie, zo laat algemeen secreta ris Marjon van Nielen ons weten. Zaterdag 2 De eerste helft van de competi tie zit er weer op en zoals al ver meldt in het vorig verslag, was de stemming hoopvol over de prestaties van de Zaterdag 2. Deze constatering is aardig waar gemaakt, want inmiddels staat het team al enige weken op de eerste plaats. Dit werd bereikt door veel te scoren en weinig door te laten en wat heel belang rijk is, er wordt ook goed gebald en men heeft er veel plezier in. De 2e helft van deze competitie start meteen met twee cruciale wedstrijden. Als volgens corres pondent Dolf van Zoest hier goede resultaten uit behaald kunnen worden, dan kunnen er leuke dingen gaan gebeuren. Zaterdag 3 Het derde zaterdagelftal heeft dit seizoen een reeks van onge slagen wedstrijden neergezet die de beste is sinds jaren. De ploeg 'piekt' al jaren voornamelijk in de tweede helft van het seizoen en wist daarmee in de afgelopen drie jaar tot tweemaal toe het kampioenschap in de reserve eerste klasse A binnen te slepen. Dit jaar is de ploeg dus al direct goed op stoom. Op het moment van schrijven werd er nog geen duel verloren, terwijl er nog maar één wedstrijd te spelen is alvorens de tweede seizoens helft wordt ingegaan. Een prettige bijkomstigheid is dat het aantal geblesseerden inmiddels ook flink is afgenomen. Half januari staat er voor de ploeg van trainer Marco Ruitenbeek een trainingskamp in Milaan op het programma. Hopelijk worden de goede prestaties daarna voortgezet, maar daarover natuurlijk meer in het volgende Clubnieuws van onze medewer ker Arjan Duijnker. Zaterdag Veteranen Zelden verloopt de competitie zo volgens planning als dit seizoen. Dankzij het voortdurende goede weer zijn we precies op de helft van de competitie als de winter stop ingaat. Dat is in het verleden wel eens anders geweest. Inmid dels staat de teller op 10 wed strijden. Daarvan zijn er 9 gewon nen en is de topper uit tegen Zuidoost United in een gelijkspel geëindigd. We staan ongeslagen aan kop met 3 punten voor sprong op datzelfde Zuidoost United. In het begin van de com petitie was het aan de matige kant. Dat is in de wedstrijden die volgden beduidend verbeterd. Met uitschieters naar boven en naar beneden. Hopelijk houden we de opgaande lijn vast in de tweede helft van het seizoen, vindt trainer Jan Buskermolen. Yuri van Eijden AJAX CLUBNIEUWS NOVEMBER/DECEMBER 201 1

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2011 | | pagina 4