Nieuwe ronde, nieuw geluk Zaterdagvoetbal Op 2 oktober was de bestuurskamer op de Toekomst het domein voor de jubilarissen. Wim Schoevaart spande de kroon met 80 jaar lidmaatschap, gevolgd door v.l.n.r.: André Kraan (70), Sjaak Swart (60), Jan Ditmeijer (60), Cor van Eijden (50), Adri Blekkenhorst (50) en Arnout Barentsen (50). Een nieuwe uitdaging, een nieuwe missie. Promoveren naar de hoofdklasse is het enige doel voor de Zaterdag 1De lat is duidelijk hoger gelegd. Daarom is het team van Constantijn Schouten en Jan Fleijsman ver sterkt met tien nieuwe spelers. Na de eerste vijf wedstrijden is duidelijk op te maken dat er een heel anders en zeker sterker team staat. Om niet al te vroeg te juichen mogen we tot nu toe een tussenbalans (t/m 16 okto ber) opmaken: 7 gespeeld, 14 punten, 18 voor en 5 tegen. In ieder geval gaat het team in de goede richting voor de I e perio- detitel. Dennis van der Wal en André Stuijf hebben dit seizoen in de Zaterdag 2 de beschikking over een heel jong team. Ondanks de jonge leeftijd hebben de meeste spelers op een vrij hoog niveau gespeeld. Waar verleden seizoen de plank volledig werd mis gesla gen (bijna gedegradeerd) pro beert dit elftal de schade dit jaar goed te maken. Het seizoen is nog te pril om verder prognoses uit te spreken. De Zaterdag 3 kampt vanaf de seizoenstart met talrijke blessu res en kende daardoor veel posi tiewisselingen, laat correspon dent Arjan Duijnker weten. In vergelijking met het vorig seizoen blijft ook de doelpuntenproduc tie wat achter. Maar de verdedi ging is echter veruit de minst gepasseerde van de competitie, verkeert de regerend kampioen in de bovenste regionen op de ranglijst en blijft het team tot de kampioenskandidaten behoren. Hopelijk dat de ziekenboeg snel leegstroomt want een beetje stabiliteit kan de ploeg in deze fase goed gebruiken. De Veteranen is met recht een veteranenelftal te noemen. De gemiddelde leeftijd wordt steeds hoger, wat goed te merken is omdat er veel meer spelers voor nodig zijn om een elftal op de been te houden.Voor dit seizoen hebben Jan&Jan twee nieuwe spelers weten te rekruteren. Deze twee 'jonkies' zijn zeker een toegevoegde waarde voor dit elftal. Waar in vorige seizoe nen de wedstrijden gemakkelijk werden gewonnen moeten de mannen er nu heel hard aan trekken. Opmerkelijk is, dat de eerste verlieswedstrijd op de 3e speeldag een feit was. Het was even wennen voor de mannen want dat is hun de laatste drie en een half jaar niet meer over komen. Maar, het seizoen is nog lang, en er zijn nog genoeg pun ten te verdienen. Nico Schlette Boven v.l.n.r.:Jan Fleijsman (teammanager), Dick Goossens (wedstrijdanalist), Ben Kraanen (ass.scheidsrechter), Constantijn Schouten (trainer/coach), Joey van Leijenhorst (ass.trainer), Rob Versluis (materiaal), Mohammed Oumouh (fysiotherapeut), Nico Schlette (secretaris) Midden v.l.n.r.: Gideon Coronel, Joe Lamptey, Kevin Hansen, Jordy Meester, Dennis van der Kraan, Paul Michielsen, Natando Wattimena, Wouter Kloes Voor v.l.n.r.: Robin Telkamp, Melvin de Groot, Kevin Westmaas, Remco Beerens, Patrick van Dijk, Sèrgo Cameron, Jamel Ahaddouch, Bas ter Haak, Wouter Lastdrager Afwezig: Bas Vellema 6 AJAX CLUBNIEUWS SEPTEMBER/OKTOBER 20 I 0

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2010 | | pagina 6