Nieuwe veldindeling de Toekomst Bij de aanleg van het nieuwe kunstgras op de Toekomst is speciale aan dacht gegeven aan veld 7. Dit veld heeft nu bijna de maximale afmetingen, er is een staantribune langs de lange zijde aangelegd en de capaciteit van de veldverlichting is verhoogd. Op dit veld speelt de Zaterdag 1 zijn thuis wedstrijden en ook deA2 en B2 spelen hier frequent hun thuiswedstrijden. Bij afgelasting zullen ook Jong Ajax en Ajax A1 naar dit veld uitwijken. Dit is aanleiding om de veldindeling te wijzigen. Het eerste veld zal voor taan aangeduid worden als Hoofdveld en veld 7 zal voortaan als veld 1 worden betiteld. De overige velden ondergaan geen wijziging.Voorts is aangeduid waar betaald voetbal traint, en waar het boardingveld en de voetvolleyvelden zijn gelegen. Ed Lefeber WIE IS WIE? Ineke Gielen Leeftijd: 49 Beroep: Medewerkster Public Relations Bij Ajax: in dienst vanaf 1 maart 2007 Hoe ben je op de PR-afdeling terechtgekomenVanuit de Supporters vereniging Ajax, waar ik eerst werkzaam was, had ik al veel contact met de PR-afdeling. We zaten ook bij elkaar op de gang.Toen er een vacature kwam heb ik bij Simone Freling geïnformeerd naar de inhoud van de functie.Twee dagen later tekende ik mijn contract! Wat heb je eerder voor werk gedaan? Voor ik bij de SVA kwam, werkte ik bij een sportschool, maakte ik deel uit van het salesteam en gaf ik zwem- en Nordic Walking-les. Wat is het leuke aan het werken op de PR-afdeling?Vooral de grote diversiteit aan werkzaamheden en 'regelen en organiseren.' Ik ben een echte regel- en organiseerfreak. Waar houd jij je hoofdzakelijk mee bezig? Net als mijn collega's met de maatschappelijke betrokkenheid van Ajax, zoals het bezoek van wedstrijden door minder validen tot het organiseren van het bezoek van de selectie aan Ronald McDonald VU Kinderstad. Welke goede doelen steunt Ajax nog meer? Ajax krijgt dagelijks tiental len verzoeken voor goede doelen die we bijna altijd steunen door bijvoorbeeld een veiling-item te schenken. Maar onze belangrijkste peilers zijn momenteel: Ronald McDonald VU Kinderstad, (onze wijk) Zuidoost, Cape Town en (binnenkort) Right To Play. Waarom vindt Ajax dit zo belangrijk? Simpel gezegd: Als grote bekende voetbalclub moet je je maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen. Onder aanvoering van Simone Freling heeft onze afdeling mooie plannen voor de toekomst, met steun van directie en techni sche staf wat heel belangrijk is. Heb je naast je werk nog tijd voor hobby's? Zeker.Tennis, koken, lezen, op vakantie gaan zijn mijn liefhebberijen. En naar voetbal kijken. Hoe is dat zo gekomen? Als 4e dochter in een gezin zonder jongens ging ik altijd met mijn vader mee naar voetballen. Het Ajax-gevoel is mij met de paplepel ingegoten. Wie is je favoriete speler? Jan Vertonghen. Tijn Middendorp AJAX CLUBNIEUWS SEPTEMBER//DECEMBER 2009

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2009 | | pagina 11