Vakantie V' -® Nieuwe leden Harry Sacksioni jr. onderscheiden 2 augustus ging de kop eraf met de uitwedstrijd tegen FC Groningen, door velen met wat angst en beven tegemoet gezien. Met een ogenschijnlijk mak kelijke winst (0-2) was daar achteraf gezien niet zoveel aanleiding voor, mede ook dankzij het sterke spel van debutant Demy de Zeeuw en Eyong Enoh. Wat deed je voor je bijAjax in dienst trad? Ik studeerde Nederlands en leverde als freelancer wel eens bijdrages aan voor het toen malige Ajax Magazine. Als bijbaantje leidde ik groepen rond in de Amsterdam ArenA. Daardoor leerde ik veel Ajacieden kennen.Via de huisglossy - jammer dat het verdwenen is - kreeg ik steeds meer opdrachten voor Ajax, bijvoorbeeld voor de Kick Off. Ook heb ik bijna acht jaar de Ajax-pagina in de Echo mogen vullen met interviews en andere teksten. Waar komt die liefde voor Ajax vandaan? Zelf kom ik uit Castricum. De familie van mijn vader komt uit Amsterdam. De liefde voor de club kreeg ik van mijn opa met de paplepel ingegoten. Wat zijn je sportieve achtergronden? Ik kom niet verder dan een basisplaats in het vriendenteam van FC Castricum 7. Maar dat levert wel veel voldoening en lol op. Wat zie je tot nu toe als hoogtepunt in je werk? Zonder twijfel het trainingskamp in Kaapstad in Zuid-Afrika, januari 2007. Prachtig om de Ajacieden in de Afrikaanse zon aan het werk te zien. Buiten landse trips zijn trouwens altijd boeiend. Er valt altijd weer vol doende te schrijven en te volgen. Een fotograaf en twee verslagge vers zijn er altijd bij. Hoe dicht worden de website en/of Ajax TV bekeken? Op een normale dag wordt www.ajax.nl door ongeveer 23.000 unieke bezoekers bezocht. Bij groot nieuws verdubbelt dat aantal. De filmpjes wor den wisselend bekeken, afhankelijk van het onderwerp. Die komen trouwens ook op Eredivisie Live. Dagelijks worden daar nieuwe filmpjes op uitgezonden. Wat is je ultieme wens nog eens voor de website en/ of Ajax TV te mogen doen? Dat ikJohan Cruijff uitgebreid mag interviewen. Welke ambities heb je nog meer? Mooie lange reportages maken, een bijdrage leveren aan de Ajax Bibliotheek of de mooie reeks officiële Ajax-jaarboeken. Tijn Middendorp Suarez heel ver weg Fiets ik in Utah door een bos Op de dag van de Ventoux Ruik ik het verse mos Geen gras geen trainingszweet Ruik ik in cowboyland Op mijn laptop lacht De Zeeuw Het is nacht in Nederland Huisdichter Cornelis Juli 2009 L juj1 Naam: Ronald Jonges Leeftijd: 33 Beroep: verslaggever Ajax TV enAjax.nl Bij Ajax: in dienst per 15 november 2006 Ajax voert een actief ledenbeleid. Criteria om lid te worden zijn: toegevoegde waarde, beloning, ontwikkeling van talent en daad werkelijke betrokkenheid. Het bestuur richt zich daarbij op een afspie geling van de huidige bevolking, op leeftijd, vrouw en supporter. In alfabetische volgorde de namen van een aantal Ajacieden die per 1 juli 2009 lid Ajax zijn geworden: L. Bamberger, R. Brandsteder, C. Bijleveld, A. Colijn, D. Eveleens, M. Eveleens, P Heye,T. Holtslag, M. Renger, R. Robijn, R. Stroet, W van Tooren, R, van Vliet, G.Walgraeve, M.Wagenmakers, R. Zegerius en T. Zomer. Vanwege hun 12,5-jarig dienstverband worden Daan van der Burg, Frank van Deursen, René Enthoven, Michael Goeman, Patrick Ladru, Heini Otto, Hennie de Regt, Erna Spil, IvoTrijbits en René Wormhoudt eveneens lid van Ajax. Het bestuur laat weten dat niet iedereen lid zal worden die 12,5 jaar in dienst is. Ook al werkt iemand bij Ajax, er moet ook een gevoel voor de club zijn. WIE IS WIE? Op 9 mei jl. werd de meester-gitarist en oud-jeugdspeler van Ajax, Harry Sacksioni jr. na afloop van zijn 40-jarig jubileumconcert in De Agnietenhof in Tiel koninklijk onderscheiden door burgemeesterTammes van de ge meente Buren. Hij werd benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Sacksioni, ook wel de Johan Cruijff van de gitaar genoemd, ontving de onderscheiding voor zijn 40-jarig jubi leum als gitarist, zijn inzet voor jong talent en voor zijn onlangs versche nen boek'de Sacksioni Methode'. AJAX CLUBNIEUWS JULI/AUGUSTUS 2 009

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2009 | | pagina 7