4 i Suzanne Adriaansen Dagboek van... Een weekje tussen ArenA en Toekomst' Maandag 13 juli Sinds 1999 is Suzanne Adriaan sen (36) bij Ajax in dienst als Manager Wedstrijdorganisatie, Veiligheid en Supportersbeleid. Vanaf begin dit jaar is zij tevens verantwoordelijk voor de facili taire zaken in de ArenA. Daarnaast was zij de afgelopen periode betrokken bij de verbou wingen op de Toekomst. Om half tien heb ik een afspraak met Miel Brinkhuis en Ed Lefeber op de Toekomst. Onder de tri bune van het hoofdveld wordt een persruimte gemaakt zodat we de pers ook op de Toekomst goed kunnen ontvangen. Omdat die ruimte nu voor opslag dient, moet er aardig wat gebeuren en alles ook goed worden doorge sproken. Daarna moet ik snel terug naar de ArenA om met Ad Smit (hoofdcommissaris van politie), Barbara Segaar (onze juriste), Daan van der Burg en de organisatoren van hetAmster- dam Tournament de situatie over de deelname van Sunderland aan het toernooi te bespreken. De hele dag heb ik hier met verschil lende mensen contact over. 's Middags weer terug naar de Toekomst waar onze huisfoto graaf Louis van deVuurst weer wat mooie foto's heeft gemaakt van de verschillende verbou wingen die daar gaande zijn. Leuk om later terug te zien hoe het er allemaal uitzag.'s Avonds komt gelukkig het bericht dat Sunder- land gewoon aan het toernooi zal meedoen. Goed nieuws! Dinsdag 14 juli 's Ochtends heb ik een bouwver- gadering op de Toekomst betref fende het spelershome. Nu de selectie daar gaat trainen moet er ook een spelershome komen; deze zal in de kantine worden gebouwd. Ook de keuken wordt aangepast. Afspraken met instal lateurs, leveranciers, elektriciens etc. worden gemaakt. Omdat ook de indeling van de kantoren anders is geworden, is voor de Erfgoedcommissie een nieuwe ruimte geregeld in de Rainbow- kantoren waar onder andere ook de supportersvereniging kantoor houdt. Hier neem ik 's middags een kijkje. Het verhuizen van het erfgoed is namelijk niet zomaar gebeurd. Gelukkig zitten Hennie Schuurman, Martin Hansen en Thijs Lindeman als Erfgoed Comité hier boven op zodat ik hier weinig omkijken naar heb. De rest van de middag heb ik even tijd om m'n e-mails te lezen en te beantwoorden.Volgende week wordt het nieuwe meu bilair voor de bestuurskamer in de ArenA geleverd, de UEFA heeft iets gemaild over ons 2e keepers-tenue en ik moet wat zaken regelen voor een interne verhuizing. Woensdag 15 juli Naast alle werkzaamheden die met de verbouwingen op deToe- komst te maken hebben, zijn er natuurlijk ook mijn gewone werk zaamheden die met de wedstrij den en de voorbereiding op het nieuwe seizoen te maken heb ben. Dus buig ik me vanochtend over de offerte voor de nieuwe kleding van de hostesses in het hoofdgebouw, beantwoord ik vragen van de UEFA over onze club, organisatie en stadion in het kader van de nieuwe Europa League, heb ik telefonisch contact met mijn collega's in Bristol, die daar voor de oefenwedstrijd zijn, en bekijk ik het plan voor de nieuwe extra tribunes in de gracht. Na de lunch ga ik naar de Toekomst waar ik een afspraak heb met iemand die ons adviseert over de inrichting van de kanto ren en de nieuwe persruimte. Aan het eind van de middag is de afscheidsborrel van Maurits Schraven, de persvoorlichter van Jong Ajax. En een borrel laat ik natuurlijk nooit schieten! Donderdag 16 juli Vanochtend heb ik even telefo nisch contact met het bedrijf dat voor ons de originele AJAX-let- ters heeft gerestaureerd. Deze zullen binnenkort op een mooie plek worden opgehangen.Verder leid ik vanochtend een fotograaf langs een aantal ruimtes in het stadion, waaronder het spelers home, die door Nijboer Inte- rieur&Design zijn ingericht. Vooral het spelershome heeft een prachtige metamorfose ondergaan en is zeer stijlvol ingericht. 's Middags naar de Toekomst waar iedereen keihard aan het werk is om alle verbou wingen op tijd klaar te krijgen. Werkelijk overal wordt gewerkt, in de kantine, in de keukens, in de kleedkamers, buiten op het ter rein, overal lopen bouwvakkers en andere werklui. Als je er zo rondloopt, is het moeilijk om je voor te stellen dat het ooit nog wat gaat worden, maar toch zie je al dat het met de dag meer vorm gaat krijgen. Gelukkig maar aangezien alles volgende week AJAX CLUBNIEUWS JULI/AUGUSTUS 2 009

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2009 | | pagina 4