Jeroen Slop Dagboek van... u y m Vandaag directieoverleg in de auto' Vanaf 1998 is Jeroen Slop (47) financieel directeur bij Ajax. Tussen alle bedrijven door zag hij nog kans in een willekeurige week in mei een dagboek bij te houden. Zondag 10 mei In het voetbal begint de week op zondag. Deze keer met de laatste wedstrijd van het seizoen:Ajax tegen FCTwente.Voor die wed strijd zijn acties door supporters aangekondigd, dus voorafgaand aan alle stadioncontroles ben ik al om 10 uur in de ArenA. Na de veiligheidsbesprekingen is er een overleg van de directie met de commissarissen om de lijst met mogelijke nieuwe trainers met elkaar te bespreken. Geen een voudige opgave deze keer. Zuch tend gaan we uit elkaar en slaken een zucht van verlichting als we de wedstrijd sportief gezien win nend afsluiten en ook de suppor tersacties ordelijk verlopen. Op naar Ouderkerk aan de Amstel waar we met de selectie en part ners het slotetentje van het sei zoen houden en David Endt een weergaloze speech voor de afscheid nemende Marco van Basten ten tonele voert. Maandag 1 1 mei Maandagochtend vroeg afgespro ken bij Mercedes Benz om de laatste punten van het nieuwe sponsorcontract voor onze auto's te bespreken. Daarna de jaarlijkse personeelsdag van onze personeelsvereniging Olympus bij Claus Party House in Hoofddorp. Hilarische videoclips worden door het hele personeel zelf gemaakt, verdeeld over 18 groe pen, waarbij spelers, collega's van de Toekomst en kantoorperso neel door elkaar gemixt waren. Een gezellige dag waar Marco ook acte de présence geeft. Nooit geweten dat onze Ajacieden zo talentvol in filmpjes konden optreden. De begeleidende muziek maakt ook veel goed. Dinsdag 12 mei Vandaag hebben we met Danny, Rik en Henri een directieoverleg in de auto op weg naar de Merce des showroom in Utrecht. Hier wordt de selectie geweldig goed ontvangen en voorgelicht, om daarna een mogelijke keuze voor een nieuwe Mercedes te maken. Terug op kantoor een bespreking om de afdelingsbudgetten en jaar plannen voor het volgend seizoen door te spreken. De klap van het missen van de Champions League komt weer hard aan. 's Avonds met mijn drie kinderen de avond vierdaagse lopen en dan snel door naar de ArenA voor een stem mingsvolle wedstrijd van de Suri- profs. Ajax speelt gelijk, maar het publiek is de winnaar. Met zoon Stanley op de Open Dag 2008. Woensdag 13 mei Op woensdag is er altijd afde lingsoverleg met mijn managers. Het is belangrijk om over de lopende zaken informatie te delen op het gebied van wedstrijdorga nisatie, veiligheid, personeelsza ken, controllingen en supporters zaken. 's Middags weer budgette ringsperikelen en een eerste aan zet voor de nieuwe verplichte tussentijdse verslaglegging voor de beurs. Het hoofd kan ik weer vrij lopen tijdens de tweede avond van de vierdaagse. Lekker om even met mijn kinderen en duizenden anderen in het Bosplan te lopen. Donderdag 14 mei De dag begint met een bespreking over de vereisten van de beurs, waar Ajax aan veel regels moet voldoen en volgende week alweer een persbericht over ondermeer het derde kwartaal naar buiten moet brengen. Het laatste wed- strijdoverleg daarna gaat over de li V «1 Sf 50 8 AJAX CLUBNIEUWS MEI/JUNI 2009

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2009 | | pagina 8