Veel geloof in goede afloop Zaterdagvoetbal Dit keer een kort stukje over de Zaterdag 1 van Nico Schlette, simpelweg omdat er niet veel valt te melden. In een serie van zeven wedstrijden wist de ploeg maar twee punten te oogsten. Keer op keer waren het wel redelijke wedstrijden waarin ons team niet onderdeed aan de tegenstanders maar telkenmale 'net niet' met winst wist te eindi gen. De ploeg is er nog steeds van overtuigd dat de stand in de competitie niet de juiste weer gave geeft van de kracht van het elftal. Na de winterpauze zal ons geduld worden beloond met de nodige punten. Daar geloven de spelers en iedereen die daarbij betrokken is nog steeds in. Dolf van Zoest meldt over de Zaterdag 2 dat er geen drie maar liefst tien nieuwe spelers zijn bijgekomen. Daardoor moest er door trainer Dennis van der Wal hard gewerkt worden om hier een goed spelend team van te maken. Een hele klus, maar aan de reacties van onze trouwe sup- porters te horen, spelen wij heel leuk voetbal. Inmiddels hebben wij 17 punten vergaard en staan wij op een prima gedeelde 3e plaats. Op het sportieve vlak kan Frans Grootenboer over de Zaterdag 3 tot dusver tevreden zijn. Het elftal staat aan kop en hoopt dat tot aan de winterstop zo vol te houden. Helaas zijn er wel veel blessures. RoscoViereck liep in de wedstrijd tegen Zuidvogels een open beenbreuk op. De wedstrijd werd gestaakt. Na zijn operatie is hij nu aan het revali deren. Wij hopen op een spoedig herstel en hem snel weer te zien. Daarnaast was er goed nieuws voor Dirk Uithuisje en zijn vrouw en wensen wij Bert Ver week beterschap met zijn ziekte. De mannen van de Ajax Vete ranen liggen aardig op schema om hun kampioenschap te pro longeren, laat Johan van Wort weten. De schaal kijkt al weer stiekem om de hoek en dus is de zilverpoets al weer opgezocht. De vraag is alleen wie dit seizoen de Schaal zal gaan uitreiken. Opgeven bij de teammanager van de Veteranen. We staan nu met zeven punten voorsprong op KSJB fier aan kop en dus zijn we hoogstwaarschijnlijk herbmeister. In de afgelopen periode hebben we twee spelers gehuldigd voor hun bijdrage aan het Ajax-clubge- voel: Chris van Eck en Henk de Gier speelden hun 100ste wed strijd in hetAjax-shirt. Gefelici teerd mannen! WIE IS WIE? Naam: Jeroen Jaring Leeftijd: 43 jaar Beroep: sr. account manager Bij Ajax: in dienst per 1 juni 2008 Hoe ben je bij Ajax gekomen? Via een open sollicitatie voor een functie op de commerciële afdeling. Ooit zelf gevoetbald? Zeker, bij een aantal clubs, zoals tussen 1980 en 1982 bij de Ajax-jeugdopleiding. Daar werden we onder leiding van elftalleider Henk van Teunenbroek en wijlen trainer Cees Groot met de B2 na dertien jaar weer kampioen. Cees was een fan tastisch mens en trainer. Hij had een ongelooflijk oog voor detail. Wat deed je in het dagelijks leven? Vooral commerciële functies ver vuld, ondermeer bij de Top Sports Group, Fan Promotions, Ajax, de KNVB en als ondernemer in sport merchandising. Bij Ajax? Ja, in de periode 1992-2000 was ik verantwoordelijk voor de Ajax Merchandising. Samen met Frans Schoofs en Petra Baas hebben we deze markt, die toen werd beheerst door de illegale handel, uit die sfeer getrokken, verder ontwikkeld en geprofessio naliseerd. Daarna ben ik acht jaar weggeweest. Wat doe je nu als accountmanager bij de club? Ik dien opvolging en uitvoering te geven aan alle contractuele afspraken die er tussen AEGON en Ajax zijn gemaakt. Hoe verloopt de samenwerking? AEGON heeft dezelfde ambities als Ajax. Dat komt in de sponsorovereenkomst duidelijk naar voren. Dat vraagt niet alleen aandacht van mij maar van alle collega's. Dat verloopt prima. Zij voelen zich als nieuwe sponsor volledig opge nomen binnen Ajax. Dat is een compliment aan iedereen. Wat zijn je leukste herinneringen uit De Meer? Vanuit mijn vakgebied de pioniersfase bij het tegen gaan van de illegale handel. Op voet- balgebied de terugkeer en het doelpunt van Johan Cruijff tegen FC Haarlem in 1981, een ongelooflijk moment. Het stadion zal vol maar een steward loodste mij naar de perstribune. Heb je nog een bepaald Ajax-gevoel? Zeker. Als ik een mooie toe spraak over Ajax hoor of historische beelden omlijst met mooie muziek, wordt ik emotioneel en voel ik mij een echte Ajacied. Tijn Middendorp AJAX CLUBNIEUWS NOVEMBER/DECEMBER 2008 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2008 | | pagina 7