Nieuwe kansen, nieuw geluk Voorafje Zaterdagvoetbal Om verder te komen in het bekertoernooi trof de Zaterdag 1 op 24 september in de tweede ronde de betaalde spelers van Vitesse. De jongens van trainer Constantijn Schouten weerden zich kranig maar moesten toch hun meerdere erkennen in de Arnhemmers. In elk geval was het een goede leerschool. Op Sloterdijk de trein in Het Centraal de trein weer uit Zeedijk snel naar 't Loosje Door Leffe blond weer uitgeluid Wandelen door Molensteeg Hoeren halfnaakt hoera Naar wijn en gamba's al ajillo Aan tafeltje in Centra Na een dampende cortado Begeleid door Fundador Zet Ajax dan zo hopen wij Zijn beste beentje voor Huisdichter Cornelis september 2008 Met negen nieuwe spelers gaat de Zaterdag 1 probe ren dit seizoen bovenin het rech ter rijtje te eindigen. Het begon echter met een wedstrijd in de eerste ronde voor de KNVB beker tegen SMCV Fairplay uit Culemborg. Met een 0-2 winst werd de volgende ronde bereikt tegen de betaalde krachten van Vitesse. Door compact spel bood Ajax goed tegenstand, waar Vitesse slecht doorheen kwam. Ondanks ons goede spel wisten de Arnhemmers toch twee keer het doel te vinden. Hiermee kwam een einde aan onze KNVB beker inspiraties. De competitie is intussen begonnen met drie punten uit vier wedstrijden, wat in elk geval beter is ten opzichte van verleden jaar. Een prima opsteker was de winst (3-4) bij Geinoord in Nieuwegein, aldus Nico Schlette. De Zaterdag 2 begon het seizoen met een gedaan. De voorronde om de KNVB beker startten wij met een nederlaag en twee keer winst wat overigens niet genoeg was om door te gaan. De start van de competitie begon voortvarend met twee keer winst, één keer gelijk en één keer verlies. Ons doelsaldo van 3-1 zegt iets over onze goede verdediging en het minder goede scorend vermogen. Overigens een bekend fenomeen binnen de club.Volgens elftal leider Frans Grootenboer is de nieuwe trainer, Dennis van der Wal, en drie nieuwe spelers. Elf talleider Dolf van Zoest meldt: Na een stevige trainingsstage begonnen wij met veel elan aan wat oefenpotjes met ondermeer een sterk toernooi voor 1 e elf tallen van voornamelijk hoofd en eerste klassers. Ondanks dat we voor-laatste werden hebben we het helemaal niet zo slecht De Zaterdag 1 wint bij SMCV Fairplay in Culemborg J Programma/uitslagen wedstrijden Lucky Ajax 2008 Datum Wedstrijd Locatie Aanvang/uitslag 12 januari Technische staf - Lucky Ajax deToekomst 4-5 22 maart v.v.Tricht - Lucky Ajax Geldermalsen 4-4 12 april wVop - Lucky Ajax Amersfoort 1-4 16 april E.V.V. - Lucky Ajax Echt 4-2 2 mei v.v. Monster - Lucky Ajax Monster 3-13 k 17 mei v.v.-SEP Delft 1-7 iV 22 mei Cathay Pacific - Lucky Ajax deToekomst 1-7 *1 24 mei v.v.Andijk - Lucky Ajax Andijk 2-1 7 juni Toernooi Ooitven ray - Lucky Ajax Merselo Ie plaats 27 juni Luchthaven Schiphol - Lucky Ajax Olympisch Stadion 1-7 5 augustus Sponsorteam - Lucky Ajax Monster 3-11 16 augustus SC Erica - Lucky Ajax Erica 7-1 23 augustus Always Forward - Lucky Ajax Hoorn 2-3 16 augustus v.v. Dodewaard - Lucky Ajax Dodewaard 6-4 12 september sv Nieuwkoop - Lucky Ajax Nieuwkoop 1-2 25 oktober Oss'20 - Lucky Ajax Oss 18.00 uur 6 AJAX CLUBNIEUWS SEPTEMBER/OKTOBER 2008

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2008 | | pagina 6