1 II Afscheid - want een uil vloog zich te pletter tegen een raam. Daarna zijn we nog naar een oud Japans kasteel geweest. Dat was heel erg mooi. Het kasteel werd vroeger gebruikt om te vechten. Daarna gingen we eten in een hotel en we brachten nog even een bezoek aan een pretpark.Toen hebben we nog een boottocht over een meer gemaakt en we zijn daarna naar een winkelcen trum geweest om te shoppen voor onze ouders die we heel erg misten en we kochten natuurlijk iets voor het broertje van Jovi en het zusje van Stan Dinsdag 28 augustus 's Ochtends op half zeven ver trokken we met de sneltrein naar Tokio. Daar vandaan moesten we weer twaalf uur vliegen naar Schiphol. Het was een mooie reis. Stan en Jovi Prima gedaan jongens (red) Snel als water manneke Gewend de bal Van links en rechts Tegen het net te zwiepen Verbeten Grote bek bezweet Gegeseld Opgehemeld Loopt deze zondagmiddag Spijkerbroek met Bosje bloemen Zonder spits om te bereiken Zonder dekking In zijn rug Eenzaam Langs de witte lijnen Tranen haast onzichtbaar Mengen zich Verbeeld ik mij Een beetje met de mijne Huisdichter Cornelis 26 augustus 2007 Onze jubilarissen op 6 oktober bijeen op de Toekomst. Bovenste rij v.l.n.r.: Leo van Wijk (50),Ab Post (50), Nol Boerkoel (40), Hennie Henrichs, Dennis Bogaard (25), Max Visschoonmaker (25), Bob Haarms (60), Theo van Diepen (40); Onderste rij v.l.n.r.: Rob Ojevaar (25), Henk Timman (50),Gerard Dermout (25),Jan Eenennaam (70) Verkiezing ledenraadsleden Op 20 november a.s. vindt de Alge mene (najaar) Leden Vergadering plaats. Zoals gebruikelijk staat daar de verkiezing van 8 ledenraadsleden op de agenda.Verkiesbare kandida ten voor de Ledenraad moeten gelet op het bepaalde in artikel 14 lid 1 van de statuten voor 6 november 2007 door tenminste twee werkende leden schriftelijk worden opgegeven aan het secretariaat van de vereni ging. Dit secretariaat wordt bemand door Ed Lefeber, die kantoor houdt op de Toekomst. De kandidaten die nen te voldoen aan het bepaalde in artikel 15 van de statuten.Aan de kandidaatstelling behoort een schrif telijke verklaring te zijn toegevoegd waaruit blijkt dat de kandidaat een eventuele benoeming zal aan- vaarden.Van de 8 aftredende leden hebben zich 5 personen herkiesbaar gesteld, zodat er in ieder geval 4 vacatures zullen zijn. Trainers en elftalleiders Ajax-jeugdopleiding 2007-2008 Elftal Trainer/coach Jong Ajax Adrie Koster/Aron Winter Sonny Silooy/Bob de Klerk Gery Vink Robin Pronk Maarten Stekelenburg Wim Kwakman Bryan Roy Arnold Mühren Frank de Boer Heini Otto Eddie van Schaick Michel Kreek Casimir Westerveld Peter van der Hengst Dennis de Haan Hoofd Jeugdopleiding: Coördinator bovenbouw (A t/m C) Coördinator onderbouw (D t/m F) Individuele trainer Keeperstrainer Looptrainer Multi Skill trainer Teamleider Dick Schoenaker Rolf Grootenboer Herman Arendse Frits Andriese Ruud Haarms Herman Pinkster/Nol Boerkoel Rob Stol John Busink Rob Kalse Joop van Nielen Hans Eric Muller Henk van Teunenbroek Martin Wiggemansen Tinus van Teunenbroek Joop Leeuwendaal Jan Olde Riekerink Maarten Stekelenburg Patrick Ladru Simon Tahamata Jan Splinter Renaldo Landburg René Wormhoudt AJAX CLUBNIEUWS SEPTEMBER/OKTOBER 2007 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2007 | | pagina 5