r "V F F ir* v D1 in Japan Dagboek van... l\ flfll 'Het was een mooie reis' Stan Jovi I in. Het was een heel groot vlieg tuig met op elke rij drie rijen van drie stoelen naast elkaar. Het vliegen duurde met twaalf uur best wel lang. Onderweg hebben we ook nog even geslapen.Toen we eindelijk geland waren was Kenny zijn koffer kwijt. Die kwam pas twee dagen later weer boven water. Na het vliegen moesten we ook nog eens zes uur met de bus terwijl we dachten dat dit maar twee uur zou duren. Door het tijdsverschil was het inmid dels al woensdagavond gewor- den.Toen we eindelijk bij het hotel aankwamen zagen we dat het er keurig uitzag. Even vlug naar McDonalds en daarna snel naar bed. Donderdag 23 augustus We werden om acht uur gewekt en gingen om half negen ontbij ten. Daarna gingen we naar het stadion. Dat was heel groot, ongeveer zo groot als de ArenA. Om tien uur gingen we licht trai nen. Daarna had Stan een soort persconferentie en was de offici ële opening van het toernooi. Toen lunchen en daarna weer trainen, dit keer wat harder. Na het avondeten gingen we met ons allen naar Karaoke. Vrijdag 24 augustus Eerst ontbijten en daarna gingen we ons voorbereiden op de eer ste wedstrijd tegen Shizuoka die we met 4-2 verloren. De tweede wedstrijd tegen Estudiantes uit Argentinië speelden we gelijk, 2-2. Ons spel was matig en het was verschrikkelijk warm, wel 35 graden. Na het avondeten gin gen we op tijd naar bed. Zaterdag 25 augustus De derde wedstrijd in de voor ronde tegen Yokohama verloren we met 3-2 nadat we weer eerst op voorsprong waren gekomen. Daardoor bereikten we niet de kruisfinales maar moesten we spelen om de 7e en 8e plaats. 's Avonds gingen we naar het stadion om naar een wedstrijd te kijken. Zondag 26 augustus De laatste wedstrijd wonnen we met 3-2 en zo werden we 7e.We speelden een aardige wedstrijd. Na de wedstrijd gingen we terug naar onze kleedkamer waar een heel groot bad was, net als bij het 1e elftal van Ajax. Na het dou chen gingen we naar de wedstrij den om de 3e en 4e plaats en naar de finale kijken. De finale ging tussen West Ham United en Pachina, een Mexicaanse ploeg. De Mexicanen wonnen door een doelpunt in de laatste minuut. 's Avonds gingen we bowlen. Django werd winnaar, Daoud 2e en Jovi 3e. Ze kregen alle drie een prijs. En de troostprijs was er voor onze keeper Stan. Na het bowlen gingen we met taxi's terug naar het hotel. Maandag 27 augustus Vandaag zijn we een trip gaan maken naar een soort van die rentuin. Daar vlogen vogels rond en je kon er pinguïns voeren. Er was ook een show met uilen maar dat mislukte een beetje, Van 21 tot 28 augustus 2007 maakten de D1 junioren van trainer Frank de Boer een trip naar Tokio in Japan om deel te nemen aan het '8th Shizuoka World Junior Footballtourne- ment'.Twee jeugdspelers, Jovi Hulshof en Stan Bijl, hielden tij dens deze reis een dagboekje bij. Dinsdag 21 augustus 's Middags op vijf uur moesten we verzamelen op Schiphol en om acht uur gingen we vliegen. We waren er dus al drie uur voor vertrek, waardoor we nog lekker even konden rondlopen. Daarna gingen we het vliegtuig AJAX CLUBNIEUWS SEPTEMBER/OKTOBER 2007

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2007 | | pagina 4