Evenementencommissie Nieuwe invulling slotavond amateurs Trainers en elftalleiders Ajax-jeugdopleiding 2007-2008 Elftal Trainer/coach Jong Ajax Adrie Koster/Aron Winter Teamleider Dick Schoenaker A1 Sonny Silooy/Bob de Klerk Rolf Grootenboer A2 Gery Vink Herman Arendse B1 Robin Pronk Frits Andriese B2 Maarten Stekelenburg Ruud Haarms C1 Wim Kwakman Herman Pinkster/Nol Boerkoel C2 Arnold Mühren Rob Stol D1 Frank de Boer Rob Kalse D2 Heini Otto Joop van Nielen D3 n.n.b. Hans Eric Muller E1 Michel Kreek Henk van Teunenbroek E2 Casimir Westerveld Martin Wiggemansen E3 Peter van der Hengst Tinus van Teunenbroek F1 Dennis de Haan Joop Leeuwendaal Hoofd Jeugdopleiding: Coördinator bovenbouw Coördinator onderbouw Individuele trainer Keeperstrainer Looptrainer Multi Skill trainer Jan Olde Riekerink Maarten Stekelenburg (A t/m C) Patrick Ladru (D t/m F) Simon Tahamata Jan Splinter Renaldo Landburg René Wormhoudt Uitslagen en schema wedstrijden Lucky Ajax Datum Wedstrijd Locatie Uitslag/Aanvang 7 januari Technische staf - Lucky Ajax de Toekomst 3-4 31 maart vv Zaandijk - Lucky Ajax Zaandijk 4-2 5 mei Purmersteijn - Lucky Ajax Purmerend 4-2 12 mei vv Kagia - Lucky Ajax Lisserbroek 5-6 18 mei Sint Pancratius - Lucky Ajax Badhoevedorp 3-4 24 mei Theole - Lucky Ajax Tiel 2-4 2 juni SEH - Lucky Ajax Heerde 1-1 6 juni vv Anjum - Lucky Ajax Anjum 3-12 9 juni vv Kesteren - Lucky Ajax Kesteren 1-4 16 juni Sambeek - Lucky Ajax Sambeek 17.00 uur 30 juni DVSA - Lucky Ajax Amerongen 17.30 uur 11 augustus V.V THEO - Lucky Ajax t Haantje 14.30 uur 20 augustus OFC - Lucky Ajax Oostzaan 19.00 uur 25 augustus Sint Boys - Lucky Ajax Sint Maarten 16.30 uur 30 augustus Sizo - Lucky Ajax Hillegom 19.00 uur 1 september sv Nieuwkoop - Lucky Ajax Nieuwkoop 15.00 uur 21 september cvv Bolsward - Lucky Ajax Bolsward 19.00 uur Agenda 2007 (onder voorbehoud) 5 juli Start training eerste elftal 2/4 augustus LG Amsterdam Toernement 2007 8 augustus Open Dag 11 augustus Johan Cruijff Schaal 6 oktober Huldiging jubilarissen 26 oktober Bordjesclub Het idee bestond om het sei zoen te eindigen met een wed strijd waaraan alle elftallen zou den meedoen. Op de laatste vergadering van de amateur-com missie werd besloten om een wedstrijd te spelen tussen een combinatie van Ajax Zaterdag 1 en 4 tegen een combinatie van Ajax Zaterdag 2 en 3. Met aan sluitend een barbecue waarvoor ook de partners en kinderen waren uitgenodigd. Zondag 3 juni was verkozen als dag voor de slotavond. Een gelukkige keuze, want het weer was voortreffelijk. De barbecue kon doorgang vinden. De dames en heren van 'de zesde kolonne' hadden voor de 150 aanwezigen gezorgd voor een sfeervolle ambiance. De plichtplegingen bestonden uit het in het zonnetje zetten van de kampioenen: de Zaterdag 2 en de Veteranen.Ver- der werd afscheid genomen van Bob de Klerk die met ingang van het komende seizoen actief wordt binnen de jeugdafdeling. Hoogtepunt was het bekend maken van de speler die door de technische staf was verkozen tot 'Meest Waardevolle Speler' sei zoen 2006/2007. Deze eer viel Paul Michielsen ten deel. Met op de achtergrond de muziek die werd verzorgd door DJ Kenny werd nog een keer het seizoen geëvalueerd. Het seizoen zit erop en gezien de reacties gaan we dit evenement aan het einde van volgend seizoen weer op dezelfde manier organiseren. Jan Buskermolen Paul Michielsen bekroond met Bob Haarms Karakterprijs De plannen om de 'Meest Waar devolle Speler' per seizoen te kiezen, bestonden al enige tijd. Het podium om deze prijs uit te reiken ontbrak echter. Het ont brekende puzzelstukje werd gevonden door de nieuwe invul ling van de slotavond voor de Ajax Zaterdag amateurs. Vervolgens was de vraag aan welke bekende Ajax-persoonlijk- heid we de prestigieuze prijs zouden kunnen verbinden. Daar over hoefde niet lang te worden nagedacht. Bij alle betrokkenen kwam direct de naam van Bob Haarms boven drijven die jaren lang de stuwende kracht achter de Ajax Zaterdag 1 en de vele successen is geweest. De evene mentencommissie is enorm ver guld dat Bob direct zijn toestem ming gaf om zijn naam te ver binden aan deze prijs die werd omgedoopt in de Bob Haarms Karakter Prijs. Na rijp beraad heeft de techni sche staf gemeend om Paul Michielsen als eerste speler te kronen met deze prijs. Hij ont vangt een prachtige gouden speld en een oorkonde. 12 AJAX CLUBNIEUWS MEI/JUNI 2007

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2007 | | pagina 12