Mediterranean International Cup Toernooi Samen met de A2 nam een com binatie van D2/D3 junioren tus sen 3-8 april 2007 deel aan het Mediterranean International Cup Toernooi in Barcelona.Twee D3- spelers, Damian Chin-a-Loi (11) en Niek Ossevoort (11), doen verslag van hun dagelijkse beleve nissen. Damian Met KLM vertrokken om 9 uur naar Barcelona Na aankomst bleek dat de koffer van de fysio nog in Amsterdam stond. Na eerst de A2 bij hun hotel te heb ben afgezet, gingen we naar ons hotel, Hotel Flamingo dat staat in L 'Estartit. Daar waren we pas om drie uur. Na het middageten gingen we nog even rondlopen door de stad en na het avonde ten mochten we naar de eerste helft kijken van AC Milan - Bayern München.Toen moesten we naar bed. De volgende dag voetbalden we tegen CE Mataro sad in Torroella de Montgri.We hebben met 4-0 gewonnen.Toen we terug waren gingen we nog even onze spullen wegzetten, want om 12.30 uur moesten we beneden zijn om ons huiswerk te maken. Niek Op donderdag moesten we om 11 uur op kunstgras voetballen tegen CD Banyoles. Onze war ming up moesten we langs het veld doen. De wedstrijd ging moeizaam.We wonnen uiteinde lijk met 0-I.We gingen terug naar het hotel om te eten en daarna naar onze kamers om te rusten want om 4 uur moesten we weer een wedstrijd spelen tegen ARO EMF.ARO EMF had nog niks gewonnen en ook geen doelpunten gescoord. De wed strijd was vrij simpel. Bij rust stonden we met 9-0 voor en bij het eind was de stand 18-0. Damian Vrijdag 6 april speelden we twee wedstrijden: de kruisfinale en de kwartfinale. De kruisfinale speel den we in L 'Estartit. De scheids rechter hadden we die wedstrijd echt tegen. Hij floot om niks.We stonden met 2-1 voor met nog 5 minuten te gaan en er was een vrije trap voor de tegenstander. Toen de vrije trap genomen werd rende onze muur naar voren. De bal werd door onze keeper gepakt.Alleen de scheidsrechter zei dat de muur niet naar voren mocht rennen dus moest hij nog een keer genomen worden. Dit keer bleven we staan en onze keeper kon nog maar net de bal uit het doel halen, door de bal weg te stompen. Die kwam bij een tegenstander en die hoefde de bal alleen maar in te tikken: 2-2. Er werden verder geen doelpun ten meer gemaakt, dus penalty's. We konden het bij de penalty serie drie keer beslissen, alleen lukte het niet. Uiteindelijk kon den we het toch beslissen. Som migen gingen huilen van blijd schap, eigenlijk allemaal. Nu nog de kwartfinale. Die speelden we op kunstgras, dus we hadden een groot voordeel, want we trainen op kunstgras bij Ajax.We zijn er aan gewend. Dat lieten we ook zien, want we wonnen van Girona CF met 5-0. Door naar de halve finale! Niek We moesten de volgende mor gen vroeg op omdat we de halve finale speelden tegen Real Madrid om I2 uur in een mooi stadion. Het was wel erg goed gras. De wedstrijd was in het begin erg moeizaam. Later in de Ie helft scoorde Serhat met een mooie kopbal. In de tweede helft scoorde Sheraldo met een strak schot onder kant lat er in.Verder in de wedstrijd had Real Madrid een vrije trap waar ons team een buitenspelval van wilde maken, maar dat ging niet goed. Het was wel buitenspel, maar de grens liet het door gaan.Tenslotte was er in de laatste seconde een lange bal dat buitenspel was, maar de scheids liet het wel doorgaan. Toen floot hij gelijk af en met penalty's verloren we en ieder een was heel erg teleurgesteld. Damian Vandaag, zondag 8 april, gingen we alle finales bekijken. De A2 was in de kwartfinale uitgescha keld, ook door penalty's. Real Madrid, waar wij tegen zouden moeten, won van Barcelona.We gingen na de finales naar de luchthaven van Barcelona en vlo gen naar huis. De begeleiders zei den ons na aankomst op Schiphol gedag en dat het leuk was. Daarna gingen we onze koffers ophalen en naar onze ouders die op ons stonden te wachten. En daarna naar huis. Perfect gedaan, jongens (red.) AJAX CLUBNIEUWS MEI/JUNI 2020 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2007 | | pagina 11