Jan Smit de ster bij viering 107 jaar Ajax Face lift ledenrestaurant teerde ons allen met de ver jaardag van onze vereniging.Aan- sluitend zong hij samen met Joop Leeuwendaal en alle aanwezigen het clublied. De voorzitter ein digde met, naar later bleek, profe tische woorden.Volgens hem werd het na 12 jaar hoog tijd dat we weer eens met een overwin ning uit Eindhoven zouden thuis komen. Het werd ook een over winning om nooit te vergeten. Hierna was het de beurt aan de ster van de avond. In een ruim 35 minuten durend optreden zette Jan Smit de boel op zijn kop. Het viel op dat veel aanwezi gen de teksten moeiteloos kon den meezingen. Ook mensen waar je het niet van zou verwach- ten.Al met al was de keuze van de artiesten een doorslaand suc ces. Het bleef nog lang onrustig. Jan Buskermolen afriepen en de bingo's contro leerden. Onze voorzitter John Jaakke en Hennie Henrichs kwe ten zich vol overgave van hun taak. Na middernacht werd hun taak overgenomen door voetbal lers die regelmatig als nachtpor tier fungeren. De laatste prijs werd pas na half drie 's nachts uitgereikt. In een andere ruimte was plek ingeruimd voor een spel dat zich momenteel in een grote belang stelling mag verheugen.Aan twee tafels konden mensen naar har- tenlust het pokerspel bedrijven. Vooral selectiespelers van de zaterdag 1 waren een groot deel van de avond in de speelruimte aanwezig. Middernacht Exact om middernacht nam onze voorzitter het woord. Hij felici- Kuim 600 mensen waren op zaterdagavond 17 maart j.l aanwezig om gezamenlijk de vie ring van de verjaardag van onze vereniging bij te wonen. Het werd een memorabele avond met vele hoogtepunten, gevolgd door een prachtig verjaardagscadeau op zondag met die eclatante zege op PSV. In Eindhoven nog wel. Rustig begin De avond kende een rustig begin. De DJ opende de avond met Nederlandse muziek. Zijn muziekkeuze sloot goed aan bij het eerste optreden. Dit betrof een optreden van het beroemde 'Zwanenkoor'. Drie kwartier lang bezongen zij onze favoriete stad. De mensen zongen voluit mee. Aansluitend was het de beurt aan Quincy, die voor velen een bekende verschijning is. Daarna konden de mensen op adem komen en een kijkje nemen in de andere ruimtes. Ouderwets vermaak Elk jaar wordt geprobeerd om origineel vermaak te organiseren om even de drukte in de kantine te ontlopen. Dit keer had de evenementencommissie bedacht om in de 'Louis van Gaal zaal' een ouderwetse bingo te organi seren met vele prijzen. En hoe wel niet iedereen vooraf over tuigd was van het succes, bleek al snel dat dit een misvatting was. De mensen stonden in de rij om een rondje mee te doen. Niet in de laatste plaats vanwege de gastpresentatoren die de cijfers Agenda 2007 (onder voorbehoud) 5 mei Jany van der Veen toernooi 7 mei Vergadering ledenraad 29 mei Algemene (voorjaar) Ledenvergadering 9 juli Eerste training Ajax 1 In het clubnieuws van december 2006 werd al melding gemaakt van de opknapbeurt van de zalen op niveau 3 van de Amsterdam ArenA met ondermeer nieuwe vloeren,plafonds en meubilair. Inmiddels zjn deze werkzaamheden in volle gang,zoals bij* de Staats loterijzaal die bij competitiewedstrijden van ons eerste elftal in gebruik is als ledenrestaurant.Bij de start van het nieuwe seizoen zal de zaal er weer als nieuw uitzien.Wij vragen begrip voor de overlast. Ed Lefeber 8 AJAX CLUBNIEUWS MAART/APRIL 2007

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2007 | | pagina 8