J Druk verenigingsleven I Jaarfeest Lucky Ajax V 1 r* ft -J Evenementencommissie Van ouders voor ouders Ajax 107 jaar I 1 V*-'1 Een verloren godenzoon keerde terug bij Ajax. Na 10 jaar omzwervingen in het buitenland lijkt het er op dat hij bij ons zijn imposante voetbalcarrière zal gaan beëindigen.Aan populariteit heeft hij zeker niet ingeboet. Bij een van zijn acties viel zelfs de mond van Tom de Mul van verbazing open. n december en januari vonden er traditioneel weer tal van eve nementen plaats op de Toekomst. Na het Sinterklaasfeest op 2 december was het een paar dagen later al weer tijd voor de ouderavond, een initiatief van ouders voor ouders die in de feestelijk versierde kantine bij elkaar kwamen. Een disco zorgde voor de muzikale omlijsting. Navraag bij de ouders leerde, dat zij alleen klachten hadden over de danskwaliteiten van de trainers. Misschien verstandig om ze dit jaar een spoedcursus te geven zodat ze dit jaar beter uit de voe ten kunnen. Stamppotten In de laatste week voor de kerst vond weer het traditionele Dick de Groot Gala plaats met tra ditioneel op de laatste trainings avond van het jaar een toernooi met in elke ploeg spelers van de vier amateur elftallen. De uitrei king aan de winnaar van de Dirk de Groot beker vond plaats in de kantine waarna de buffetten wer den geopend en alle aanwezigen een keuze konden maken uit diverse Hollandse stamppotten. Het jaar 2006 werd op de don derdag voor kerst afgesloten met een personeelsavond voor per soneel en vrijwilligers met een kerstborrel en een toespraak van onze algemeen directeur Maarten Fontein. Het nieuwe jaar werd ingeluid met de nieuwjaarsreceptie die ook dit jaar weer druk werd bezocht. Voorafgaand aan de receptie was er nog de wedstrijd tussen de Technische Staf en een selectie van Lucky Ajax (3-4). Deze wed strijd werd voor de eerste keer onder slechte weersomstandig heden gespeeld. Ook werd voor de eerste keer vooraf in de bestuurskamer geloot wie in welk team zou spelen, een experiment dat voor herhaling vatbaar is. Jan Buskermolen Dit jaar wordt Ajax 107 jaar. We vieren dat op zaterdag 17 maart op de Toekomst. Iedereen heeft, als het goed is, de uitnodiging ont vangen om dit feest gezamenlijk te komen vieren. Het belooft een hele leuke avond te worden. De verjaardag wordt om middernacht ingeluid met een spectaculair optreden van Jan Smit. De even ementencommissie heet u van harte welkom en hoopt u op die avond te mogen begroeten. Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk was op 19 januari 2007 weer het toneel voor het Jaarfeest van Lucky Ajax, de club van oud-Ajacieden die meer dan 100 wedstrijden in het eerste elftal heb ben gespeeld. Cor van der Hart, een monument In zijn welkomsttoespraak aan de ruim honderd aanwezigen waaron der ondermeer leden van Lucky Ajax, directie en bestuur van Ajax, een aantal speciale gasten zoals eregast Nol Hendriks, directeur van de Amsterdam ArenA, Henk Marketing en de burgemeester van Noordwijk, Harry Groen staat voorzitter Theo de Groot stil bij het overlijden in december 2006 van Cor van der Hart.'Een eerlijk en oprecht mens, een monument in het spel, een monument bij leven', zo gedenkt hij de robuuste stopperspil en lid van Lucky Ajax. 'Directielid van de Toekomst' Later op de avond, tussen de heerlijke gerechten met muzikale omlijsting en de humor van moppentapper Loek van Vliet door, reikte de voorzitter traditioneel een aantal erepenningen van Lucky Ajax uit. Dit jaar kwam Dick Schoenaker daarvoor in aanmerking vanwege zijn 15 jaar bestuurslidmaatschap, Guus van Ham vanwege zijn afscheid als secretaris van Lucky Ajax en Lydia Fritz - van der Moot, het 'directie lid van de Toekomst' en thans, naast haar andere werkzaamheden, secretaris van Lucky Ajax. Eregast Nol Hendriks, voormalig bestuurs lid en 'suikeroom' van Roda JC, kreeg de erepenning voor zijn bijdrage aan de voetballerij en als aandenken aan deze avond met Lucky Ajax. Eerbetoon De avond werd afgesloten met een korte conference van Freek de Jonge, die alle aanwezigen opriep er voor te zorgen 'dat deze bijeen komsten nooit mogen verdwijnen' en met een mooie anekdote een stijlvol eerbetoon bracht aan de in december jl. overleden Cor van der Hart, dat met applaus veel waardering kreeg. Tijn Middendorp 6 AJAX CLUBNIEUWS JANUARI/FEBRUARI 2007

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2007 | | pagina 6