De verrassing van de trainer 4, In maart werden de toernooien bekend gemaakt. Op onze lijst stond een toernooi (combi E2/E3,de meesten van ons zou den dan mee kunnen, want wij zijn allemaal 1e jaars E) in Han nover. Daar dit een onder de 11 jaar toernooi was, werd er besloten om de hele E2 te laten gaan. Dat was balen:geen buiten lands toernooi. De trainer (meneer van der Hengst) zei tegen ons: ik heb nog wel een andere verrassing voor jullie, dat horen jullie nog wel. Op 22 april moesten wij tegen VVIJ. In de bespreking voor de wed strijd zei de trainer: als jullie win nen vertel ik de verrassing.We wonnen met 0-6. De verrassing was een voorwedstrijd in de Hoofd jeugdopleiding Coördinator bovenbouw (A t/m C) Coördinator onderbouw D t/m F) Individuele trainer Keeperstrainer Looptrainer Coördinatietrainer Kuip voor de Gatorade beker finale Ajax-PSV. 80 bussen Op 7 mei moesten wij om half één op de Toekomst verzamelen. Voor deze keer mochten de ouders en sommige broertjes of zusjes met de bus mee. In een lange rij van ongeveer 80 bussen gingen we op weg naar Rotter dam. Erg spannend, want voor en achter de bussen reden veel motoragenten. De hele snelweg en alle opritten waren afgezet door de politie. Op de snelweg mochten er geen andere auto's langs. Kwart voor drie kwamen we aan bij de Kuip.Wij moesten als enige bus doorrijden tot 8 binnen de hekken van het sta- z 1 dion.Toen de Ajax-supporters ons zagen, begonnen ze te zingen en wij zwaaiden terug. Snel moesten wij naar de kleedkamer 2 want het was al laat. Nadat wij ons hadden omgekleed en de trainer de opstelling had verteld gingen we beginnen aan de war ming up. Het vak met de Ajax- supporters was al aardig gevuld. Om half 4 begon de wedstrijd. Door de zenuwen en de korte voorbereiding speelden wij niet zo goed als we de laatste tijd deden.Vlak voor rust toch 1-0 voor ons. Deze voorsprong gaven wij de 2e helft niet meer weg. Dus gewonnen, het voorbeeld gegeven voor het grote Ajax. Nog snel even met Lucky op de foto, het Ajax-publiek bedanken en gauw douchen om op tijd klaar te zijn voor de grote finale. Wat een wedstrijd 0-0 met de rust, vlak na rust 1-0 en weer snel 1-1. Bijna tijd en ja hoor 2-1, de beker was voor Ajax. Na de wedstrijd onder begeleiding snel naar de bus, daar wachten tot we weer naar huis konden. De spe lers willen Ajax, de trainer, de lei der, onze fysio en de heer Thoo- len bedanken voor deze geweldige dag. Trainers en teammanagers Ajax-jeugdopleiding seizoen 2006-2007 Elftal Trainer/coach Jong Ajax Aron Winter /Maarten Stekelenburg A1 Sonny Silooy/Dick de Groot A2 n.n.b. B1 Bryan Roy B2 Robin Pronk C1 Wim Kwakman C2 Arnold Mühren (foto) D1 Frank de Boer (m.i.v. 01-08-2006) D2 Heini Otto D3 Wilco van Buuren E1 Michel Kreek E2 Casimir Westerveld E3 Peter van der Hengst F1 Dennis de Haan Teammanager Dick Schoenaker Rolf Grootenboer Herman Arendse Rob Stol Frits Andriese Herman Pinkster John Busink Rob Kalse Joop van Nielen Hans-Eric Muller Henk van Teunenbroek Martin Wiggemansen Tinus van Teunenbroek Joop Leeuwendaal John van den Brom Maarten Stekelenburg Patrick Ladru Simon Tahamata Jan Splinter Renaldo Landburg René Wormhoudt t 4 AJAX CLUBNIEUWS MEI/JUNI 2006

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2006 | | pagina 4