Organisatie de Toekomst Met het vertrek van Gerard Holsheimer als directeur van de Toekomst wordt de organisatie op ons sportcomplex wat aange past. De huidige verantwoordelijk heden van Gerard worden vanaf 1 juli 2006 verdeeld tussen John van den Brom en Ed Lefeber. Tevens zal Lydia van der Moot (foto) een aantal uitvoerende werkzaamheden overnemen. John van den Brom zal als hoofd jeugdopleiding verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse gang van zaken en tevens fungeren als eer ste aanspreekpunt op de Toe komst. Secretaris bestuur De taken van Ed Lefeber (foto) worden uitgebreid met admi nistratieve en budgettaire werk zaamheden voor de vereniging en hij zal als secretaris van het bestuur optreden. In die hoedanigheid zal hij zorg dragen voor de verslaglegging van de vergaderingen van de leden raad en de algemene ledenverga dering en hij zal verantwoordelijk zijn voor het jaarverslag van de vereniging. Hij zal tevens plaatsne men in commissies van de vereni ging, zoals het erfgoedcomité, de redactie van het clubnieuws en de seniorencommissie en daar naast (budget) verantwoordelijk zijn voor het facilitaire beleid op de Toekomst. Hij zal secretarieel voor deze werkzaamheden ondersteund worden door Lydia van der Moot. Martin van Geel Technisch directeur WIE Naam: Leeftijd Beroep Bij Ajax Hoe ben je bij Ajax verzeild geraakt? Via Dick Schoenaker en vroegere veteranentrainer Henk Buskermolen. Die kende ik nog uit mijn tijd bij v.v. Uithoorn. Daarnaast ook nog gespeeld bij CSC Amstelveen, het huidige Amstelveen Heemraad En bij Ajax? Niet in de jeugd. Daar zou ik ook zeker niet goed genoeg voor zijn geweest.Wel zeven jaar in de veteranen gespeeld. En als stand-in voor Ajax 3. Ik ben een keer met deze elftallen in één seizoen twee keer kampioen geworden.Wel apart! En nu fluitist en vlaggenist bij de veteranen? Ja, omdat ik door een behoorlijke knieblessure niet meer goed actief kan voetballen. Ik fluit de veteranen bij thuiswedstrijden en vlag bij uitwedstrijden. En soms jeugdwedstrijden en toernooien. Wat zijn daarbij je ervaringen? Het valt soms nog niet mee je eigen teamgenoten te moeten corrigeren. Maar met een beetje gezond verstand en wat humor lukt dat meestal wel. Waarom zijn de veteranen dit seizoen niet kampioen geworden? Omdat Roda '23, onze grootste concurrent, in het hele seizoen constanter heeft gespeeld dan wij.We lieten te veel onnodige punten liggen. Welke hobby's heb je naast het voetbal? Ik heb vroeger gehandbald. Nu ben ik een fanatiek skiër en skibegeleider voor blinden en slechtzienden. Daarnaast houd ik erg van lekker eten, een goed glas wijn en goed gezelschap. Waar bestaat bij jou het Ajax-gevoel uit? Prestaties, saamhorigheid en gezelligheid. Hoe serieus moeten we de veteranen nemen? Heel serieus, maar wel met af en toe een knipoog. Wie wil je uitnodigen voor de volgende 'Wie is wie'en waarom? Frans Schoofs. Omdat hij in drie jaar tijd twee keer zwaar geblesseerd is geweest en ik wel eens wil weten hoe hij het steeds heeft kunnen opbrengen weer fit te worden. Daarnaast werkt hij bij Ajax aan 'de overkant'. Tijn Middendorp IS WIE? Klaas Wijbrandi 48 jaar Financieel Interim Manager vanaf 1998 AJAX CLUBNIEUWS MEI/JUNI 2006 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2006 | | pagina 11