Verslag ledenraadvergadering Nog steeds op koers Zaterdag 1 d.d. 3 november 2005 door voorzitter Jaakke aan Arie en zijn vrouw Janna aangeboden Voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Sparta Praag op 22 november jl. ontvingen Johan Cruijff en Marco van Basten een plaquette als eerbetoon voor hun prestaties in diverse Europese toernooien. Het aandenken voor Rinus Michels en 1) Benoeming nieuw bestuurslid Om te voorzien in de vacature technische zaken, ontstaan door het aftreden van Klaas Nuninga, ligt het voorstel op tafel om Hennie Henrichs voor die positie te benoemen. Uit de schriftelijke stemming blijkt dat Hennie unaniem door de ledenraad wordt benoemd als bestuurslid technische zaken. Hennie bedankt de aanwezigen voor het vertrouwen. Omdat hij intreedt in de bestuurstermijn van Klaas Nuninga eindigt zijn termijn in 2006. 2) Voortgang werkzaamheden commissie verkiezing nieuw bestuurslid Uri Coronel meldt dat de commissie op 1 november jl.bij elkaar is geweest en er een profiel is opgesteld. Er wordt in eerste instantie gezocht naar kandidaten binnen de vereniging en dan pas buiten de club. Momenteel heeft de commissie een lijstje met 8 kandidaten. De com missie hoopt en verwacht in ieder geval voor de kerstdagen rond te zijn met de benoeming. 3) Rondvraag Er wordt ergernis uitgesproken over de mallotige misdragingen van sommige spelers na het maken van een doelpunt zoals bij de wed strijd FC Thun - Ajax. Men vraagt de voorzitter Danny Blind te ver zoeken daar iets aan te doen c.q. dit te verbieden. Voorlopig speelschema van Lucky Ajax in 2006 Datum Tegenstander Locatie Aanvang 8 januari Nieuwjaarswedstrijd De Toekomst 13.00 uur 9 april Stedoco Hoornaar 16.00 uur 5 mei BCV NEO's Burgum 16.00 uur 12 mei DZS Wijdewormer 19.00 uur 20 mei vv Ruinen Ruinen 14.00 uur 25 mei SPV '81 Polsbroek nnb 27 mei vv Heeg Heeg 19.30 uur 30 mei Hurwenen Zaltbommel 19.30 uur 2 juni KGB Bovenkarspel nnb 28 augustus sv Zandvoort Zandvoort 19.30 uur 1 september CV Wieringermeer Slootdorp nnb 9 september vv Altius 's-Gravenland nnb Op bijna de helft van deze com petitie ligt het elftal van trainer Bob de Klerk nog steeds op koers op weg naar een eindresul taat in het linker rijtje. En dan ook nog het liefst zo hoog moge- lijk.Waar het team zal eindigen is niet te voorspellen omdat de krachtsverschillen erg klein zijn. Voor Ajax betekent dit, dat er eigenlijk ieder weekeinde een finale moet worden gespeeld. Finales Door blessures heeft Ajax nog steeds niet in zijn sterkste forma tie kunnen uitkomen. Marc Geestman en Tayron Dekker hebben vrijwel nog geen speelmi nuten gehad en nu is bovendien Dustin Huisman (foto), die op 30 november jl. deel uitmaakte van de selectie van het Neder lands amateur-elftal voor de wedstrijd tegen Italië, weer geruime tijd uit de roulatie. Ondanks deze handicaps blijft de Tweede helft wedstrijdprogramma Zaterdag 1 seizoen 2005-2006 21 januari inhaal/beker 4 februari Ajax - Quick Boys 11 februari FC Lisse - Ajax 18 februari Ajax - Kloetinge 25 februari inhaal/beker Bron: degoeieouwetijd.nl Het afgelopen jaar was Peter van Vossen de meest constante speler bij het team van lucky Ajax. In januari 2006 krijgt hij de Lucky Ajax Wisseltrofee. 4 maart Capelle - Ajax 11 maart Ajax - DOTO 18 maart inhaal/beker 25 maart ARC - Ajax 1 april Ajax - Noordwijk 8 april Katwijk - Ajax 15 april inhaal/beker 17 april inhaal/beker 22 april Ajax - Rijnsburgse Boys 29 april inhaal/beker 6 mei Excelsior Maassluis - Ajax 13 mei Ajax - Scheveningen ploeg het prima doen, wat mag blijken uit de resultaten in november en een stukje decem ber. In en tegen Noordwijk werd het 1-1, thuis tegen ARC uit Alphen werd het opnieuw 1-1, vervolgens werd van Katwijk op de Toekomst met 1-0 gewonnen waarna opnieuw twee gelijke spelen volgden, uit tegen zowel Rijnsburgse boys (0-0) als Sche- veningen (1-1). Voor de winterstop resten ons nog twee wedstrijden. Bij een volgende gelegenheid hopen we opnieuw positieve resultaten te kunnen melden en tevens, dat Ajax in zijn sterkste formatie aan de tweede helft van het seizoen kan beginnen. N.B. Mocht u nog meer te weten willen komen van de Zaterdag 1 of een van de andere zaterdag elftallen, kunt u ook kijken op www.ajaxzaterdag.nl. Wim Heisterkamp AJAX CLUBNIEUWS NOVEMBER/DECEMBER 2005

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2005 | | pagina 8