6) Logo De voorzitter zegt over het onderwerp 'logo' dat: Na de vergadering van de ledenraad van 10 mei jl. is er aan de Ajax Supporters Delegatie (ASD) een voorstel gedaan over een aangepast nieuw logo e.e.a volgens het mandaat van de ledenraad; De reactie van de ASD was: oude logo terug of anders niets; Er is momenteel geen enkele beweging te bespeuren. WIE IS WIE? Leeftijd: Beroep: Bij Ajax: Wilco van Buuren 43 jaar 1 juli 2005 Desgevraagd zegt de voorzitter dat er zeker geen ruil (logo - werk groep 'Joods Identiteit') zal plaatsvinden. De voorzitter van de Ledenraad bevestigt dat de ledenraad de keuze 'oud' versus 'nieuw' niet door het bestuur is voorgelegd. De volgende motie wordt door de Ledenraad in stemming gebracht: Omdat het mandaat, dat door de ledenraad aan het bestuur was gegeven door de supporters is afgewezen is daarmee ook het man daat door de ledenraad ingetrokken. Resultaat van de stemming:l9 vóór, 2 onthoudingen 1 tegen. 9) Financiële gevolgen deelname UEFA Champions League Het startkapitaal bedraagt 3,7 miljoen, de recettes van de thuis wedstrijden worden geraamd op 3,0 miljoen en de TV recettes (op basis van PSV 55% en Ajax 45%) worden begroot op 8 miljoen in de eerste ronde. 10) Organisatie Er worden overzichten uitgedeeld, betreffende de selectie 2005-2006 en de trainers en teammanagers Ajax-jeugdopleiding 2005-2006. Effectief zijn er nog 44 contractspelers en er zijn 4 spelers verhuurd. Er wordt gerefereerd aan het interview van Hans Vonk in het Alge meen Dagblad waarin hij zegt dat het goed zou zijn als Ajax een men tal coach in dienst zou nemen. Men meende te weten dat deze functie door Piet Bon wordt vervuld. De voorzitter belooft dit met de tech nisch directeur op te nemen. 3. W.v.t.k.k./Rondvraag Terug van weggeweest? Inderdaad. Nu als trainer van de D3. Daar voor trainde ik de Cl van NEC en 2 jaar de B2 van Ajax. Danny Blind heeft mij gevraagd weer bij Ajax te komen werken. Is de overstap een grote verandering voor jou? Bij NEC stond ik elf keer per week op het veld, nu vijf maal. Daarom doe ik ook iets aan scouting en desgewenst het analyseren van tegenstanders van het eerste elftal. Hoe zag je loopbaan er als voetballer uit? Eerst DHC in Delft in de hoogste amateurklasse, dan op 20 jarige leeftijd samen met mijn broer Marcel naar Ajax. Dat duurde 2 jaar.Vervolgens 3 jaar PEC Zwolle, 1 jaar Willem II en bij mijn laatste club, FC Den Haag, werd ik helaas afgekeurd. Dat was hèt dieptepunt in mijn carrière. Vind jij de jeugdopleiding van Ajax ook zo bijzonder? De club biedt aan de betrokkenen alle faciliteiten. Bovendien heeft het voor de jeugd nog steeds een enorme aantrekkingskracht.Wij moeten ons altijd kritisch blijven kijken naar waar het beter kan. Denk je nog wel eens aan Ajax van toen? Zeker. De overstap naar de ArenA was een grote verandering. Maar met Sjakie en Tante Sien blijft de Meer onvergetelijk. Heb je nog ambities? Zeker. Ik wil in ieder geval het hoogste trai nersdiploma zien te halen en verder iets te gaan doen in de scou ting. Er wordt een vraag gesteld over ons voormalig talent Nando Rafael, die uit Nederland weg moest en nu als Duits international in Jong Duitsland speelt. Men pleit er voor in Den Haag nog eens aan te kaar ten hoe gek dat eigenlijk is. De voorzitter van de ledenraad vermeldt de 8 leden die dit jaar in de ledenraad aftreden.Te weten Bas Aertsen, Frits Andriese, Reinier van Dantzig, Cor van Eijden,Joop Leeuwendaal, Ed van Thijn,Ton Tielenburg en Leo van Wijk, waarvan 7 leden zich herkiesbaar hebben gesteld. Ed van Thijn kan zich vanwege het bereiken van de leeftijdsgrens niet meer herkiesbaar stellen.Vanuit de ledenraad zal Aron Winter kandi daat gesteld worden. Is er nog tijd voor hobby's? Niet veel. In dit vak moet je er veel tijd in willen steken om voor de club het hoogste rendement te halen. Bovendien wil ik mij verder blijven ontwikkelen. De kost bare vrije tijd besteed ik dan ook graag met mijn vrouw en kinde ren. De vakanties met elkaar zijn heilig. Wie nodig je uit voor de volgende 'wie is wie' en waarom? Peter van de Hengst, omdat hij een fijne collega is en wij samen bij PEC Zwolle hebben gespeeld en nu in Lucky Ajax. Tijn Middendorp AJAX CLUBNIEUWS SEPTEMBER/OKTOBER 2005

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2005 | | pagina 7