Zaterdagvoetbal seizoen 2005-2006 Ook voor de zaterdag afde ling is het met de welda dige rust gedaan. De prachtige resultaten in het afgelopen sei zoen zijn slechts dierbare herin neringen. In het nieuwe seizoen liggen er voor iedereen weer nieuwe kansen en nieuw geluk. Zaterdag 1 Het boegbeeld van de zaterdag amateurs, het eerste elftal, moest al op 6 augustus jl. het veld in voor de eerste wedstrijd in het Amstel Cup-toernooi tegen Go Ahead Eagles. Met nog maar drie trainingen in de benen, een flink aantal nieuwe spelers, vier nog op vakantie en zonder de geblesseerde aanvoerder Mark Geestman, verloren de mannen van trainer Bob de Klerk uitein delijk na een 0-0 ruststand, met 0-4.'In ieder geval was de wed strijd nuttig in de voorbereiding voor het nieuwe seizoen', aldus de trainer. Naast tien spelers die Ajax heb ben verlaten zijn even zoveel spelers naar Ajax overgestapt. Dat zijn: Dion Glumac (ex-Volen- dam),Vincent de Groot (ex-AFC), Dustin Huisman (ex-Haarlem),Terry Klokkenme- yer (ex-Almere), Philip de Leeuw (ex-Marken), Dave van der Lijcke (ex-Haarlem), Paul Michielsen (ex-Marken), Gary Spier (ex-Spa kenburg), Marc Stuut (ex-Rijns- burgse Boys) en Dick Zwarthoed (ex-Marken). Onze trainer heeft zoveel ver trouwen in deze groep dat hij zich ten doel heeft gesteld het puntentotaal van vorig jaar (31) te overtreffen en serieus mee te doen met de subtop in de com petitie. Zaterdag 2 en 3 Natuurlijk wil trainer Cees Boot ook dit seizoen weer met de Zaterdag 2 mee doen om het kampioenschap. Maar net als zijn collega van de Zaterdag 1 heeft ook hij te maken met veel nieuwe spelers, acht in totaal. Dat lijkt veel maar de Zaterdag 3 krijgt te maken met maar liefst elf nieuwe spelers, in getal een compleet nieuwe elftal. Cees Boot had dat ook voorspeld. Het elftal had nodig wat verjonging nodig, mede gezien de resultaten van het vorige seizoen. Ajax-veteranen Dat deze groep ook dit jaar weer voor het kampioenschap gaat is zo langzamerhand een automatisme aan het worden. De laatste jaren is dat gelukt onder bezielende leiding van trainer Henk Buskermolen.Vanaf dit seizoen heeft zoon Jan de taken van zijn vader overgenomen. Succes Jan! Met betrekking tot alle teams wensen wij de gaande spelers veel succes bij hun nieuwe clubs, de nieuwe spelers heten wij uiteraard van harte welkom. Wim Heisterkamp/ Tijn Middendorp Eerste helft wedstrijdprogramma Zaterdag 1 3 september Ajax - Ter Leede 10 september Hoek - Ajax 17 september Quick Boys - Ajax 24 september Ajax - FC Lisse 1 oktober Kloetinge - Ajax 8 oktober Ajax - Capelle 15 oktober DOVO - Ajax 22 oktober inhaalprogramma 29 oktober Ajax - ARC 5 november Noordwijk - Ajax 12 november Ajax - Katwijk 19 november Rijnsburgse Boys - Ajax 26 november Ajax - Excelsior Maassluis 3 december Scheveningen - Ajax 10 december Ter Leede - Ajax 17 december Ajax - Hoek Achterste rij vlnr: Fysio Young Fokke, Dick Zwarthoed, Gary Spier, Dustin Huisman, inspanningsfysioloog Jos Geijsel, Paul Michielsen, Marc Stuut, Terry Klokkenmeijer, Ben Kraanen (materiaalman) Middelste rij vlnr: teammanager Ruud Haarms, Kees Koot, Vincent Groot, Ron Smit, Raymon Homoet, Jamal Ahadouch, Tayron Dekker, keeperstrainer Dennis vd.Wal, Dennis Bogaard (teammanager). Voorste rij vlnr: Dion Glumac, Danny Moinat, Orville Blankendaal, trainer/coach Bob de Klerk, Marc Wolthuis, Dick Krommenhoek, Jeroen van de Berg, Dave van der Lijcke. Niet op de foto: Mark Geestman, Philip de Leeuw en Michel Pirovano. 6 AJAX CLUBNIEUWS JULI/AUGUSTUS 2 00 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2005 | | pagina 6