Het wordt gezellig druk! Jong Ajax naar de Toekomst... Voorlopig speelschema 2004 Lucky Ajax Emanuelson (18). Stanley Aboraa kwam via Germinal Beerschot in de jeugdopleiding van Ajax, speelt als aanvallende middenvelder, en scoorde het afge lopen seizoen in 20 wedstrijden tien doelpunten. Urby Emanuelson is een linkermiddenvelder, scoorde tweemaal in 24 wedstrijden. Doelman Kenneth bevindt tussen het krachthonk en de fysiotherapieruimte, ver vangen door een doorzichtige wand, wordt de ruimte naast de dokterskamer bij deze ruimte getrokken ten behoeve van het nieuwe domein van Pim van Dord en Peter Hoogland, terwijl in de namiddag en avond deze ruimte beschikbaar is voor de dokter en de EHBO. Op de 1e verdieping zullen de twee kleine studieruimtes, welke in gebruik zijn voor informatica, tot één ruimte worden samengevoegd. Al met al zijn we druk bezig om onze prachtige accommodatie te vervolmaken voor onze jeugd- amateurs én... Jong Ajax! Gerard Holsheimer gevolgen voor het facilitair per soneel. Kleedkamers moeten vaker schoon gemaakt worden en aan velden moet vaker her stelwerkzaamheden worden ver richt, hetgeen ook werktijdaan passingen zal vergen. Ook het restaurantpersoneel van 'de Zesde Kolonne' zal het met de komst van Jong Ajax ongetwijfeld drukker krijgen. 'Mooie Toekomst' Op de Toekomst vinden momen teel nogal wat werkzaamheden plaats. Zo krijgen het hoofdveld en het nieuwe kunstgrasveld een betere verlichting door plaatsing van extra masten en meer lam pen, wordt de muur, welke zich Inschikken Het afgelopen seizoen heeft de jeugdafdeling er twee elftallen (D3 en E3) bij gekregen, hetgeen al tot een zwaardere bezetting van de accommodatie (velden, kleedkamers) heeft geleid. Ook Pim van Dord en langdurig revali derende A-selectiespelers heb ben hun plaats bij ons gevonden. Doordat Jong Ajax nu ook op de Toekomst komt trainen verande ren er nogal wat zaken. Werd De Toekomst voorheen pas echt bevolkt aan het begin van de middag, vanaf het nieuwe seizoen zal Jong Ajax zich al in de ochtend melden, terwijl op som mige dagen er nog een middag training volgt. Ook op zater- en zondagen zullen er nu trainingen plaatsvinden, terwijl de jeugd en senioren hun wedstrijdpro gramma hebben. Uiteraard heb ben de trainers van Jong Ajax kantoorruimte nodig dus zullen anderen wat moeten inschikken. 'De Zesde Kolonne' Meer elftallen, dus meer trainin gen op de Toekomst, heeft ook Met de komst van Jong Ajax naar de Toekomst kan gesteld worden dat de totale opleiding van Ajax op één locatie bij elkaar gaat zitten.Alleen de A-selectie maakt nu nog gebruik van de ArenA en de twee oefen- velden waar het ene grasoefen- veld veranderd wordt in een kunstgrasveld. De wedstrijden van Jong Ajax blijven in principe op de Toekomst gespeeld wor- den.Alleen bij uitzonderingen (zoals onder meer tegen Feyen- oord) zal naar de ArenA worden uitgeweken. Datum Tegenstander Locatie Aanvangstjd/Uitslag Datum Tegenstander Locatie Aanvangstijd/Uitslag 18 januari Technische staf DeToekomst 0-2 20 augustus Blauw Wit Njmegen 19.00 uur 26 maart Lucky Dragon DeToekomst 3-0 23 augustus sv Zandvoort Zandvoort 19.00 uur 9 april Haringvliet Cup Hellevoetsluis 1-1 28 augustus vv Moerkapelle Moerkapelle 8 mei SVAP 74 Anna Paulowna 2-3 31 augustus TOS/Actief Amsterdam 19.00 uur 15 mei Lucky SVIJ IJmuiden 3-6 2 september vv Witkampers Laren (Gld) 19.00 uur 21 mei Achterhoek Terborg 2-2 10 september RKHSV Maastricht 18.45 uur 22 mei Zeelandia Middelburg 3-6 17 september 'De Daklozen' de Toekomst 20.00 uur 4 augustus Open dag Ajax 9.30 uur 25 september vv Kockengen Kockengen 15.00 uur 14 augustus Jisp '93 Jisp 19.00 uur Bron: degoeieouwetijd.nl AJAX CLUBNIEUWS J U LI/AU G U STUS 2 004 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2004 | | pagina 7