'Eigenlijk toch weer een beetje 'kampioen' Bob de Klerk, trainer van de Zaterdag 1: Voorlopig speelschema 2004 Lucky Ajax Het elftal is niet echt kampi oen maar eigenlijk ook weer een beetje wel. Dat vindt trainer Bob de Klerk (42) ook.'Het behoud in de hoofd klasse staat voor mij net zo hoog aangeschreven als vorig jaar het kampioenschap in de eerste klasse. Ik vind het een geweldige prestatie van alle spelers en de totale begeleiding' Blauw Wit, sv Diemen en Blauw Wit Amsterdam. Hoe kijk je terug op het afgelopen seizoen Met een heel goed gevoel. De doelstelling die we ons aan het begin van het seizoen hebben gesteld, behoud in de hoofd klasse, hebben we gehaald en dat is een formidabele prestatie. Sinds wanneer ben je eigenlijk bij Ajax? Als trainer vanaf het seizoen 2002/2003 maar ik heb ook nog in het seizoen 1979-1980 een jaartje in de Al jeugd gespeeld. Door de zaterdagbegeleiding ben ik gevraagd of er interesse om trainer van de Zaterdag 1 te worden. Na een gesprek met Leo Beenhakker kon ik aan de slag. Die heeft mij overigens ook nog eens als speler naar Ajax gehaald. Wat heb je op de velden allemaal gedaan? Gevoetbald bij DWS (jeugdoplei- ding),Ajax,Telstar,Waregem (Bel gië), De Graafschap, RCH en DWV (hoofdklasse amateurs) en als trainer gewerkt bij Zeeburgia, Blij en verrast? Wel blij maar niet echt verrast. Het is een zwaar seizoen geweest, we moesten er hard aan trekken om ons doel te bereiken. Als dat lukt ben je blij maar niet verrast. Denk je dat er nog wat rek zit in de huidige selectie? Dat zal het volgend seizoen moe ten blijken. Vind je overigens dat, zoals anderen wel eens zeggen, het zaterdagvoet bal bij Ajax een beetje een uit de hand gelopen aardigheidje is gewor den? Nee, en dat blijkt wel uit de bestaande randvoorwaarden om te kunnen presteren. Is het lastig om spelers ergens van daan te halen omdat er bij Ajax geen cent wordt betaald? Ja, natuurlijk is dat lastig, de meeste concurrenten doen niet anders, maar Ajax heeft ook genoeg te bieden. Zoals? Een fantastische accommodatie, medische begeleiding, kleding en schoeisel van adidas, ondersteu ning van inspanningsfysioloog Jos Geijssel, een trainingskamp in de winterstop zoals het afgelopen jaar in Turkije en...het mooiste shirt van Nederland! En het volgend seizoen? Dat mag van mij morgen al weer beginnen. Tijn Middendorp Datum Tegenstander 18 januari Technische staf 26 maart Lucky Dragon 09 april Haringvliet Cup 08 mei SVAP 74 15 mei Lucky SVIJ 21 mei Achterhoek Locatie Aanvangstijd/Uitslag DeToekomst 0-2 DeToekomst 3-0 Hellevoetsluis 1-1 Anna Paulowna 2-3 IJmuiden 3-6 Terborg 17.00 uur Datum Tegenstander 22 mei Zeelandia 20 augustus Blauw Wit 28 augustus vv Moerkapelle 30 augustus SV Zandvoort 10 september RKHSV 17 september De Daklozen Locatie Aanvangstijd/Uitslag Middelburg 16.00 uur Nijmegen 19.00 uur Moerkapelle Zandvoort 19.00 uur Maastricht 18.45 uur DeToekomst 19.00 uur Bron: degoeieouwetijd.nl AJAX CLUBNIEUWS MEI/JUNI 2004 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2004 | | pagina 7