Ajax zaterdag 3 Juniorenoverzicht V&V 4-AJAX3 4-2 door W.W. Heisterkamp Onze laatste twee wedstrijen moesten we aantreden tegen de koplopers. In de uitwedstrjd tegen V&V speelden we een rede lijke eerste helft, maar in de tweede zakten we ver terug en kreeg V&V het eigenlijk een beetje cadeau, hoewel ook zij een povere wedstrijd speelden. AMVJ3-AJAX3 3-1 In deze ontmoeting was het echt over en sluiten. Ajax speelde zeer gezapig een verplicht nummer en onze tegenstander vond dat al lang goed, omdat ze zo een regelmatige overwinning konden behalen. V V is in deze afdeling nu kampioen gewor den en vanaf deze plek uiteraard onze hartelijke gelukwensen. De laatste drie Ajax-treffers in deze competitie kwamen op naam van Joop Leeuwendaal éénmaal en tweemaal volgde een eigen inzet van de tegenpartij Ter afsluiting van het seizoen hebben we nog aan twee tour- nooien deelgenomen. Bij ZEEBURGIA waren A. J. van Eyden en H. Henrichs van de partij en met één gelijkspel en twee over winningen werden we poulewinnaar. De organiserende vereni ging werd winnaar in de andere poule en dat betekende een finale Ajax -Zeeburgia.*Ons team behaalde een regelmatige 4-0 zege en werd dus tournooiwinnaar. Een zeer geslaagde dag en onze dank aan Zeeburgia én onze "gast"-spelers. Bij ZAANDIJK ten slotte moesten we door veel afzeggingen een beroep doen op een aantal jonge, nieuwe spelers. Ook nu weer behaalden we één gelijkspel en twee overwinningen, waardoor we opnieuw poule-winnaar werden. In de finale te gen de OLD STARS wees alles op een Ajax-overwinning, maar omdat de goal niet viel, leidde een counter van de gasten tot een doelpunt, dat achteraf de beslissing bleek te zijn. Aldus dit maal een tweede plaats. Dank aan de v.v. Zaandijk voor de prettige ontvangst, de goede organistie en het feest na afloop. Dank ook aan onze jonge nieuwe aanwinsten en in het bijzon der de "gastkeeper". ledereen hartelijk dank voor zijn inbreng dit seizoen en tot het volgende. Frans Grootenboer Junioren A1 Nadat de A1 kampioen was geworden van haar afdeling, door de beslissingswedstrijd tegen Feyenoord met 2-1 te winnen in de Utrechtse Galgenwaard, is het daarna in detournooien ronduit slecht gegaan. In het Eurotournooi in Groningen wer den wij tiende, wat ver beneden ons niveau is. Juist in dergelij ke confrontaties met buitenlandse clubs, kun je als speler een beetje peilen waar je staat. Op een enkele uitzondering na was het allemaal erg pover. In het A.D.O.-tournooi eenzelfde verhaal. Nu werden wij ne gende. Voetbaltechnisch zag het er allemaal nog wel aardig uit, maar de mentale instelling van sommige spelers is ver bene den peil. En na deze teleurstellingen moesten wij dan nog aantreden voor het kampioenschap van Nederland in Eindhoven tegen P.S.V. Ook nu kwamen we niet tot winst, maar de instelling was dit maal perfect. Met een zeer gehavend team is er negentig minu ten geknokt voor een goed resultaat. Als je desondanks ver liest, kun je als speler iedereen recht in de ogen kijken, omdat je alles hebt gegeven. Met een beetje meer geluk had er ook nog wel een overwinning ingezeten, maar die mazzel lag ditmaal bij de Brabanders, die dan ook met het kleinst mogelijke verschil wonnen (1 -0). Onze felicitaties aan P.S.V. Cas Harms Staand v.l.n.r.: Frank v, Deursen (fysioth.), Giorgio Tsie, Danny Marcus, Hans v.d. Haar, Menno v. Appelen, Stefan Teeken, Remco Verbruggen, André Burggraaf, Stefan Hendriks, Dick v. Burik, Gerard v.d. Lem (trainer). zittend v.l.n.r.: TarikOulida, Thomas Morten sen, Harvey Esajas, Edgar Davids, Michael Reiziger, Clyde Wijn hard, Giorgio v.d. Pijl, Ignacio Tuhuteru. Ajax A1 kampioen L.J.C. Hoofdklasse A seizoen 90/91.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1991 | | pagina 13