Ajax A 3. Kampioen 2e regionale Jeugd seizoen 1990-1991 Slechts één nederlaag! Proficiat met deze prestatie. Staand v.l.n.r.: Rolf Grootenboer (leider), Frank Ettema (fysiotherapie), Nick v. Aart, Michael Aarts, Mohammed Bovgrine, Clarence Seedorf, Arno Schaap, Mi ke Timisela, Gerard v/d Lem (trainer), Mendel Witzenhavsen, Mike Offenberg en Job Veldhuizen. Zittend v.l.n.r.: Jerry Koning, Kong Thang, Martijn Reuser, Alex Kroes, Robel Goitom, Jerry Borrius, Ali Fattouchi. A2. Staand v.l.n.r.: Omar Tahua, Dennis Klein, Clarence Seedorf, Dennis v.d. Wal, Eli Strijks, Ricardo Broks, Patrick Hooyberg, Frank Gelauf, Teun Bogaard (lei der), Ton Pronk (trainer). Zittend, v.l.n.r.: Patrick Dokter, André Ooyer, Iwan Lont, Robin Fokke, Olaf Lindenbergh, Arno Schaap, Lefa Lock. A2 Junioren, ongeslagen kampioen 1e klasse. Landelijke Jeugdcompetitie seizoen 1990-1991. Proficiat met deze geweldige prestatie. JUNIOREN A3 AJAXA3-DWSA2 0-0 Een echte derby tussen twee Amsterdamse ploegen. Tech nisch waren wij de beste en DWS moest het hebben van hard werken. En dat deden zij dan ook. Daar hadden onze jongens weer wat problemen mee en misschien mede daarom wisten zij een aantal goede kansen niette verzilveren. Zelfs een straf schop kon niet in een treffer worden omgezet. Al met al een juiste uitslag en voor onze spelers een nuttige ervaring. HCSC A1 - AJAX A3 1-3 Wij dachten een zeer moeilijke wedstrijd te krijgen tegen HCSC uit Den Helder, maar daar bleek niets van waar. Vanaf het begin zetten we de tegenstander onder druk en hadden eigenlijk bin nen twee minuten al op 0-2 moeten staan. Maar die kansen werden niet benut. Toch namen we nog voor de rust de leiding door een kopbal van Martijn Reuser. Na de thee maakte Mi chael Offenberg er 0-2 van en daarmee was de wedstrijd gelo pen. 26

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1991 | | pagina 16