HAARLEM-AJAX 2 0-3 In de eerste helft ging de strijd goed op en neer en beide defen sies moesten alle zeilen bijzetten. Er was opnieuw een straf schop nodig om de score open te breken. Michael Mols werd in kansrijke positie onderuitgehaald en Wim Jonk schoot de pe nalty onhoudbaar in. In de tweede helft was Ajax wat sterker, maar aan de afwerking mankeerde het een en ander. Uit een goede individuele actie van Ronald de Boer scoorde Michael Mols knap 0-2. Daarna moest Ed van der Sar enkele malen handelend optreden om Haarlem van het scoren af te houden en werd daarbij een keer geassisteerd door de lat. Kort voor tijd maakte Michel Kreek na een goede, snelle actie, de derde Ajax goal. CHARLEROI 2-AJAX2 2-1 (beloftencompetitie) Ons elftal, aangevuld met zes A1 en A2 junioren, kon deze te genstander voetballend wel aan, maar het fysieke overwicht was te groot om de 28-, 30- en 32-jarigen in de Belgische gele deren het hoofd te bieden. Toch was het een aantrekkelijke wedstrijd en over onze boys zijn we dan ook zeer tevreden. AJAX 2-TELSTAR 2 3-0 In een redelijke eerste helft was Ajax de betere ploeg en viel vooral het goede spel op van TarikOülida. OokAbe Knoop, bleek ondanks weinig werk, een betrouwbaar rustpunt in de Ajax-goal. Michael Kandhai en Tarik Oülidazorgden vooreen 2-0 ruststand. Na de thee werd er weliswaar hard gewerkt, maar ook het spel was zo nu en dan te hard. Ajax wist door een surplus aan technische vaardigheid de wedstrijd echter goed onder controle te houden en Tarik Oülida zorgde met zijn twee de treffer voor een duidelijke 3-0 zege. S.K. BEVEREN2-AJAX2 2-4 (beloftencompetitie) In een alleraardigste wedstrijd, waarbij zes prachtige goals vie len, trokken onze jongens door een gezonde agressie en bij vlagen uitstekend voetballend terecht aan het langste end. Score verloop: Reiziger 0-1Beveren 1 -1Uhlenbeek 1 -2, Wijnhard 1 -3.2e Helft: Beveren 2-3 en tenslotte Reiziger 2-4. Opvallende spelers: As, Cruyff, Reiziger en Wijnhard. Nol Boerkoel Adri Blekkenhorst Paastournooi te Guyancourt (Parijs) Tweede elftal/A junioren (o. 19 jaar) De vijfdaagse trip naar Guyancourt (Parijs) is een groot succes geworden. Niet alleen op sportief gebied (tournooi winnaar), ook het schitterende weer, het bezoek aan de interlandwed strijd Frankrijk-Albanië en het gedrag van de groep spelers was zonder meer goed te noemen. Op het "sportieve" viel ook het een en anderte beleven. In de poule-wedstrijden was F.C. BRUGGE onze eerste tegenstan der. Tegen een zich stug verdedigende ploeg wonnen we dankzij een schitterende treffer van Danny Marcus. De tweede wedstrijd, tegen MONTIGNY (een regio-team) werd er op een klein gravelveld wat geploeterd en opnieuw met 1 -0 gewonnen, ditmaal dankzij Michael Reiziger. METZ, de win naar van twee jaar geleden, en favoriet bij velen, werd na een spannende ontmoeting op 0-0 gehouden. Dit betekende, dat wij poule-winnaar waren en in de kwart-fi nale moesten aantreden tegen een RUSSISCHE SELECTIE. Fysiek kwamen wij tegen deze "beren" veel te kort, maar voet-

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1991 | | pagina 11