TOURNOOIEN IN 1991 (VOORLOPIG)
A 1 Aanvang van de training: maandag 29 juli
129 maart t/m 1 april
Guyancourt (Frankrijk) 1 e jaar 2e elftal
2. 17 mei t/m 19 mei
Eurovoetbal (Groningen)
3. 24 mei t/m 26 mei
ADO (FC Den Haag)
4. 1 juni
Kampioenschap van Nederland (Eindhoven)
5. 2 en 3 augustus
Holland Cup (Amsterdam)
6. 7 t/m 11 augustus
Zilveren Ganzentoernooi (Goes)
7. 16 t/m 18 augustus
Holland Cup (Amsterdam)
8. 31 augustus 1 september
PSV (Eindhoven)
9. 15 oktober 17 oktober
Argon (Mijdrecht)
A 2 Aanvang van de training: maandag 29 juli
125 mei
Huizen
2. 1 juni
DWS (Amsterdam) A 3
3. 7 augustus t/m 11 augustus
Haarlem Cup (Haarlem)
4. 19 en 20 augustus
Zandvoortmeeuwen (Zandvoort)
5. 24 en 25 augustus
Spartaan '20 (Rotterdam)
6. 30 en 31 augustus
Quick (Den Haag)
7. 22 september
WA/Spartaan (Amsterdam) A 3
8. 7 en 8 september
Aanvang van de competitie.
A 3 Aanvang van de training: maandag 29 juli
129 maart t/m 1 april
Rezé (Frankrijk)
2. 30 april
SW (Schiedam)
3. 17 mei t/m 20 mei
Westf. Wiedenbrück (Duitsland)
4. 1 juni
DWS (Amsterdam) A 2
5. 9 augustus t/m 11 augustus
KV Mechelen (België)
6. 17 en 18 augustus
Fortitudo (Culemborg)
7. 22 september
WA/Spartaan (Amsterdam) A 2
8. 7 en 8 september
Aanvang van de competitie.
B 1 Aanvang van de training: maandag 5 augustus.
1. 9 mei
EW (Eindhoven)
2. 26 mei
v.v. Purmersteijn (Purmerend)
3. 24 augustus
Zandvoortmeeuwen (Zandvoort)
4. 7 en 8 september
Aanvang van de competitie
B 2 Aanvang van de training: maandag 5 augustus.
129 maart t/m 1 april
KV Oostende (België)
2. 28 en 28 april
Alemannia Blanke (Nordhorn-Duitsland)
3. 4 mei
EW (Eindhoven)
4. 17 t/m 20 mei
S.C. Nienberge (Duitsland)
6. 25 augustus
NAC (Breda)
7. 22 september
WA/Spartaan (Amsterdam)
4. 7 en 8 september
Aanvang van de competitie'
C 1 Aanvang van de training: maandag 5 augustus.
1. 27 april
AFC (Amsterdam)
2. 12 mei
OSM (Maarssenbroek)
3. 25 mei
SW (Schiedam)
4. 7 en 8 september
Aanvang van de competitie
C 2 Aanvang van de training: maandag 5 augustus.
130 maart t/m 1 april
Lyra (België)
2. 4 mei
Ajax
3. 11 en 12 mei
Excelsior (Rotterdam)
4. 18 t/m 20 mei
Brainois (België)
5. 25 en 26 mei
v.v. Soest
6. 13 augustus t/m 17 augustus
Bierbeek (België)
7. 21 september
WA/Spartaan (Amsterdam)
8. 16 oktober
Sparta (Rotterdam)
9. 7 en 8 september
Aanvang van de competitie