Exclusief Chinees Restaurant De Aiax-bordjesclub 1991 Nieuw het gehaald. Dat bleek inderdaad zo te zijn, ik mocht terugkomen voor de de finitieve selectiewedstrijd tegen de C-1 van Ajax. Die vond veertien dagen la ter plaats en ik had pech: het magi sche magneet was weg. Hoe meer ik mijn best deed, hoe meer het spel aan mij voorbij ging. Jongens van wie ik wist dat ze minder waren dan ik wei gerden de bal af te spelen en kwamen zelf veel beter uit de verf. De bal hup pelde onhandig van mijn schoen en de passes kwamen bij de tegenstander terecht. De wedstrijd was als een nachtmerrie, niets leek me te lukken en ik verlangde naar het verlossende eindsignaal. Weggedoken in een hoek van de kleedkamer propte ik mijn spullen in de voetbaltas. Ik wist dat de mensen van Ajax niet zouden zeggen "afgewe zen". Ze zouden alleen de namen noe men van de voetballers die Ajax wilde houden. Misschien, als door een wonder, is mijn naam wel afgeroepen. Maar de speler met het groene shirt en nummer 6 op de rug ontbrak toen de namen van de gelukkigen werden genoemd. Hij had de deur naar de roem zelf dichtgeslagen en was al op weg naar huis. David Endt Amsteldijk 137 (hoek Vrijheidslaan) Dij Derlagebrug Telefoon 020-44Ö623 140 zitplaatsen Ook afhalen Ruime parkeergelegenheid voor de deur Ze waren weer in grote getale aanwezig op de jaarlijkse bij eenkomst van de Bordjesclub, 15 maart j.l. Het werd opnieuw een gezellige avond, die in de bestuurs kamer begon. Onder het genot van één, of meerdere drank jes werd het verleden opgerakeld en hoewel sommige ver halen al tientallen malen waren verteld, blijven ze boeien.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1991 | | pagina 17