Junioren B1 B2 Junioren Kampioen Gehurkt v.l.n.r. Pattrick Hooyberg, Tarik Oelida, Robin Fokke, Eggie Tuh Staand v.l.n.r. Dick de Groot (trainer), Barry Klooster, Dennis van der Wal, Appelen, Mark Schreuder, Harvey Essajas, Rolf Grootenboer (leider). Tournooi Rézé (Nates) Frankijk Het eerste buitenlandse tournooi sinds het begin van de competitie. Een mooie graadmeter voor de B1want in de competitie hadden wij geen enkele tegenstand. Helaas be reikten wij toch een teleurstellend resultaat, n.l. een 3e plaats, terwijl wij dit tournooi dik hadden moeten winnen. Qua voetbal waren wij de beste, maar in de halve finale verloren wij heel ongelukkig met 1 -0, terwijl wij wel 7 a 8 kansen onbe nut lieten. Anders hadden wij ook de finale gewonnen, maar ja, dat kan gebeuren in tournooi-voetbal. i, Jeroen Venekamp. Olaf Lindenberg Leva Lock, Edwin van Leur. Ooyer, Dick Burik, Leon van Werven, Eli Strijks, Clyde Wijnhard, Menno van Het seizoen zit erop en dat de B2 kampioen is geworden is voor velen een leuke meevaller. Precies zoals in het verle den is het afgelopen seizoen wisselvallig geweest. De moeilijkheden en mogelijkheden in de leeftijdsgroep zijn dikwijls naar voren gebracht. Nu was de druk voor deze groep nog groter, immers geklemd tussen de B1 en B3, die veel "aandacht" kregen, was het vaak geen gemakke lijke opgave om hieronder vandaan te komen. Het zijn alle maal faktoren die meespelen in de juiste beoordeling. De laatste wedstrijden: Uitslagen: Ajax—Paris S. Germain 3-1 Ajax—Dundalk (Ierland) 3-0 Ajax—Red Star (Parijs) 2-1 Ajax—Alaves (Spanje) 0-1 Ajax—Nantes (Frankrijk) 1-0 Ajax - IJsselmeervogels 6-0 De kampioenswedstrijd voor de B1, natuurlijk mooi als je kampioen wordt. Het is alleen jammer dat deze competitie niks om het lijf had qua tegenstand, maar daar hebben wij het al zo vaak over gehad. Na dit kampioenschap ko men er nog belangrijke kampioenschappen en dan gaat het pas echt beginnen. Namelijk met de wedstrijd tegen Volendam. Als wij die winnen gaan wij naar Nunspeet (19 mei). En komen wij daar bij de eerste twee, dan spelen wij om het kampioenschap van Nederland in het PSV-stadion (26 mei). En dat is voor Ajax het belangrijkste: dat wij kam pioen van Nederland worden. Want qua ploeg hoeft de B1 voor niemand bang te zijn. Ze zijn allemaal in vorm. Dan houdt niemand ons tegen, zowel in Nederland als in het buitenland. R. Grootenboer Ajax B2 - Roda'23 B1 2-1 Een enorm overwicht werd slechts beloond met twee tref fers tegen een zich behoorlijk werende tegenstander. Arno Schaap en "Hassan" Amemchar scoorden. Watergraafsmeer B1 - Ajax B2 3-4 De beslissende wedstrijd om het kampioenschap, en dat werd het ook met alle emoties eromheen. Na een 2-0 achterstand via 3-1 toch naar een 3-4 zege. Een vooral boeiende tweede helft. Martijn Reuser 1x, Chi Tang 2x en Alex Kroes maakten de doelpunten. AS'80 B1 - Ajax B2 1-6 De uitslag had naar verhouding van de wedstrijd nog groter kunnen zijn indien wij de reeks andere kansen benut had den. De zes treffers kwamen van: Jerry Borrius 2x, Arno Schaap, Nordin Moktar, Alex Kroes en Mohammed Bougri- ne. DCG B1 - Ajax B2 1-5 De laatste wedstrijd van het seizoen werd, ondanks dat er niets meer op het spel stond, ruim gewonnen. Op een moeilijk veld zo nu en dan aardige aanvallen. Arno Schaap 3x, Nordin Moktar en Chi Tang maakten de goals. 45

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1990 | | pagina 23