Ajax 2 BELASTINGCONSULENT MIDDEN- EN KLEINDBEDRIJF PARTICULIEREN K. Timmer voor en tel. 020-909808 - Kloosterstraat 74 -1115 BN Duivendrecht Borussia Mönchen Gladbach 2 - Ajax 2 1-1 (beloftencompetitie) Een over het algemeen oudere Duitse ploeg kon zich een fel verzettend Ajax niet van het lijf houden. Naar het aantal kansen gemeten aan beide kanten was dit de juiste uitslag. De gelijkmaker werd door ons gescoord uit een penalty (Danny den Ouden), nadat Martijn Pothoven, die alleen voor de keeper verscheen, werd vastgehouden. MVV 2 - Ajax 2 1-2 (beloftencompetitie) Na een lauwe eerste helft werd op een zeer slecht veld het tweede gedeelte gelukkig een stuk levendiger en zag Ajax kans de volle winst mee naar huis te nemen. Ajax 2 - SVV2 2-0 (competitie) Na goed doorzetten kon Danny Muller ons na een kwartier op voorsprong brengen, waarne Michael Mols met een kopbal na een vrije trap van Jan Gerver de rust en eindstand op het scorebord bracht. In de tweede helft deed zich nog wel een enkele mogelijkheid voor om de score op te voeren, maar mede door het stugge verdedigen van de Schiedammers bleef hun nederlaag beperkt. A. Boerkoel Bovenste rij staande v.l.n.r.: leider Nol Boerkoel, verzorger Frank van Deursen, Dennis van Wijk, Danny den Ouden, Martijn Pothoven, Guus Uhlenbeek, Michel Kreek, Guido Smits, Jan Lijst, Theo Koopmanschap, Marcel de Jong, Ed v.d. Sar, Anton Vriesde. Zittend onderste rij v.l.n.r.: Michael Mols, Stanley de Haas, Jan Gerver, Danny Muller, Sonny Silooy, trainer Bob Haarms, Dennis v.d. Poll. FC Utrecht 2 - Ajax 2 0-0 (competitie) Het bovenstaande gelijke spel doet het vermoeden rijzen van een saaie wedstrijd. Het tegendeel was waar. Negentig minuten lang werd in hoog tempo en met veel fysiek ge weld het wedstrijdbeeld bepaald, waarbij beide doelen soms op miraculeuze wijze van doorboringen werden gespaard. Conclusie: een voor onze jongens zeer leerzame wedstrijd. Animo 2 - Ajax 2 1-0 (vriendschappelijk) Ajax 2 - DS'79 2 4-1 (competitie) Een 0-1 voorsprong van de Dordtenaren werd voor de pauze door een goed spelend Ajax teniet gedaan door Wim Jonk. Vervolgens werden onze tegenstanders in de tweede helft volkomen overspeeld met het hoge tempo van ons elftal. Achtereenvolgens scoorden Michel Kreek, Guus Uhlenbeek en Danny den Ouden (penalty). Een dik ver diende overwinning.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1990 | | pagina 13