Ajax Bordjesclub 1990 Ajax 90e verjaardag werd door de leden van de Ajax- bordjesclub gevierd en opnieuw in ons eigen stadion, in LE BOCAL. Het aantal aanwezigen bedroeg opnieuw rond de tachtig, met dit keer gasten als onze technisch directeur Leo Beenhakker, Louis van Gaal en Henk van Teunenbroek. Na de gezellige borreluurtjes in onze bestuurskamer, waar weer heel wat herinneringen werden opgehaald, werd door't cateringbedrijf Maison van den Boer een prima verzorgd di ner geserveerd, dit alles begeleid door rustige achtergrondmuziek. Onze voorzitter Michael van Praag was deze avond tafel president an lardeerde de avond met een stel fantastische moppen, daarbij afgewisseld door André Kraan, Uri Coronel en Arie van Os. Leo Beenhakker hield een voortreffelijke speech, waarin hij o.a. het belang van de Ajax-bordjesclub nog eens bena drukte, omdat deze mede uitstraling geeft, die onze club heeft in de wereld. Michael van Praag haalde in zijn speech het belang van on ze zaterdag-afdeling naar voren, om zo de benodigde toe voer van "Echte Ajax-leden" te vereenvoudigen. Uiteraard kwam ook het nieuwe stadion nog even aan de orde. Tegen het middennachtelijk uur sprak Leo van Wijk een dankwoord namens de Bordjesclub aan ons Bestuur voor hun humoristische inbreng deze avond, maar vooral voor hun inzet in dit eerste jaar van hun functioneren. Een ap plaus van ieder vergezelde deze woorden. Bordjesclubcommissie, opnieuw bedankt weer voor jullie or ganisatie en uiteraard.... tot het volgende jaar.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1990 | | pagina 26