X Hoger Gezondheidszorg Onderwijs I I Hoger Economisch Onderwijs hogeschool holland Gespecialiseerd in veelzijdigheid Hoger Pedagogisch Onderwijs r' BON Lerarenopleiding verpleegkunde tweede graad (dt) Conditie en beheersing van de techniek. Dat maakt je tot een goede speler. Maar zonder samenspel ben je nergens. Een goed elftal is meer dan elf talentvolle spelers. En de coach? Een goede coach is onmisbaar. Ajacieden weten dat. Gek genoeg gaan die dingen ook op voor andere beroepen. Beheersing van een vak en het vermogen om samen te werken. Luisteren naar iemand die meer ervaring heeft dan jij. Dat kun je leren. De Hogeschool Holland heeft meer dan zeventig verschillende hogere beroepsoplei dingen. Voltijd en deeltijd. Veelzijdigheid is onze sterke kant. Voor onze afgestudeerden is bankzitten er niet bij. De Hogeschool Holland ligt niet ver van De Meer en is van alle kanten goed bereikbaar. De sfeer is er uitstekend. De docenten zijn bekwaam en willen je graag naar je diploma coachen. De gebouwen zijn van alles voorzien. Media theek, audiovisueel practicum, computer lokalen, boekhandel en restaurant, het is er allemaal. Dat moet ook als je specialisten opleidt. Kortom, als jij iemand bent die zijn kansen weet te benutten, dan hoeven wij je niet te vertellen wat je met onze voorzet moet doen. Lerarenopleidingen (vt=voltijd, dt=deeltijd) Aardrijkskunde (vt en dt) Algemene economie (vt en dt) Bedrijfseconomie (vt en dt) Biologie (vt en dt) Duits (vt en dt) Engels (vt en dt) Frans (vt en dt) Geschiedenis (vt en dt) Gezondheidskunde (vt en dt) Godsdienst (vt) Huishoudkunde (vt en dt) Maatschappijleer (vt en dt) Natuurkunde (vt en dt) Nederlands (vt en dt) Pedagogiek (dt) Scheikunde (vt en dt) Techniek (dt) Staathuishoudkunde (dt) Theologie (vt en dt) Verpleegkunde (dt) Wiskunde (vt en dt) Algemene beroepsopleidingen Algemeen Management (vt) Bedrijfswiskunde (vt en dt) Consumentenkunde (vt) Cultuur en Beleid (vt) Cultuur en Beleid Internationaal (vt) Gezondheidsvoorlichting en Preventie (vt) Kunst, Cultuur en Educatie (dt) Levensbeschouwingen, Cultuur en Kunst (dt) Management Interne Dienst (vt) Nationaal Gids (vt en dt) Natuur en Milieu/Milieukunde (vt) Nederlands, Literatuur en Cultuur (dt) Pedagogiek, Jeugdwelzijnswerk en Gehandicaptenzorg (dt) Psycho-sociaal Werk (vt) Tekstschrijven (vt en dt) Theologie en Pastoraat (dt) Theologie vrije studierichting (dt) Theologie en gemeente-opbouw (dt) Vertalen Engels/Frans/Duits (vt en dt) Voorlichting Publiciteit en Informatie (vt) De richtingen Nederlands, wiskunde, economische wetenschappen en Engels kunnen ook in Dordrecht als deeltijd opleiding worden gevolgd. Telefoon (078) 17 54 00. HBO-V, (vt en dt) HBO Vv (vt en dt) I Postcode/plaats AJ 908 HEAO Accountancy (vt) Bedrijfseconomisch (vt en dt) Bedrijfsinformatica (vt en dt) Commercieel-economisch (vt en dt) Economisch-juridisch (vt en dt) Europian Business Administration (vt) De toelatingseisen: Om toegelaten te worden is één van de volgende opleidingen vereist: HAVO, VWO of MBO. Voor sommige opleidingen is een bepaald vakkenpakket verplicht. Voor hen die niet aan de vooropleidingseisen voldoen en 21 jaar of ouder zijn, bestaat de mogelijkheid een toelatingsexamen te doen. Meer weten? Kom naar één van de voorlichtingsbijeen komsten: 12 mei van 11.00 tot 15.00 uur of 23 augustus 1990 om 20.00 uur. Of vraag de voorlichtingsgids aan door onderstaande bon (zonder postzegel en in een open envelop) te sturen naar Bureau Publiciteit, Studentzaken en Informatie, Antwoordnummer 1125,1110 VB Diemen. De Hogeschool is gevestigd aan de Wildenborch 6 in Diemen-Zuid; metro Gaasperplaslijn, halte Verrijn Stuartweg. Infolijn: (020) 560 12 34. Ja, ik wil meer weten over de studiemogelijkheden van de Hogeschool Holland. Stuur mij de voorlichtingsgids over de studie in voltijd/deeltijd (doorhalen wat niet van toepassing is). Naam Adres

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1990 | | pagina 12