Inmiddels had de heer Spaink, onze filmman, alles in ge reedheid gebracht om de volgende twee uren onze jeugd te vermaken met een aantal films. Gezien de reacties van onze jeugd, was hij daar opnieuw helemaal in geslaagd. Ja, en toen was het dan zover, dat de goedheiligman met gevolg langs zou komen. In spanning zat ieder zijn komst af te wachten, en bijna 45 min. later dan gepland, deed een zeer bleke en stressgevoelige Sint, gesecondeerd door zijn Pieten zijn intrede. Gezeten op zijn praattroon was hij al snel de situatie weer meester en op de hem wel bekende wijze werden er een aantal personen toegesproken. Met het uitdelen van talrijke presentjes was er om 17.30 uur een einde gekomen aan het feest voor onze jong- junioren, die moe maar voldaan huiswaarts keerden. In het zeer gezellige restaurant van Ben gingen wij met on ze weer in grote getale aanwezige Ajax-familie nog een paar uurtjes door, met de Sint, als een rode draad vertoe vend tussen de gasten en nu duidelijk een betere ge laatstint hebbend. Met vele spitsvondigheden strooiend was hij duidelijk in zijn element, evenals zijn beide Pieten, hoewel dezen het vanwege de hitte meer in het rijkelijk aanwezige stromende gerstenat zochten. Zeer vereerd waren wij met de aanwezigheid van onze voorzitter Van Praag met echtgenote, die zich uitstekend hebben vermaakt en dit in lovende woorden aan ons adres kenbaar maakten. Om 20.00 uur namen wij na een lange dag afscheid van el kaar en konden terugzien op een zeer geslaagd Sint Nico- laasfeest 1989. Rest mij nog een aantal mensen dank te zeggen en wel: Het Bestuur van Ajax De sponsors voor de presentjes R. van Maarschalkerweerd voor de sportaccomodatie J. Veenhuizen voor het verzorgen van de programmaboekjes B. Peters van het restaurant T. Lindeman voor zijn presentjes en alle anderen, die belangeloos hebben medegewerkt aan het slagen van deze dag. Dolf van Zoest

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1990 | | pagina 22