Het Sint Nicolaasf eest de hemel vallen. Zij die de wekker nog niet hadden horen aflopen, waren nu klaar wakker. Ed Lefeber bleef in de kleedkamer achter, waar hij onder He handen van de verzorgster weer langzaam zijn krachten hervinden zou. Ruud Haarms nam zijn plaats in voor de tweede helft. Met vaak briljant spel werd de tegenstander zoals dat heet "vastgezet" en doelpunten konden niet uitblijven. Uit een corner van "Pipo" Leeuwendaal scoorde Nico Schlette de mooiste goal uit zijn loopbaan, door de bal in één keer op zijn slof te nemen en snoeihard in de kruising te jagen. De als jonge honden spelende Ed van der Lugt, Joop de Vries, Frits Andriese en Jan Buskermolen, de dartelende Rob Ombre en de overal en nergens zijnde Theo van Die pen, gaven geen kansen meer weg en het wachten was op onze winnende treffer. In een ogen dicht situatie (moet hij vaker doen) scoorde de gouden wissel Ruud Haarms num mer 4. Einduitslag derhalve 4-3. En heren, bedankt voor dit gezellige avondje! Dolf van Zoest Op zaterdag 2 december 1989 j.l. hadden wij wederom ons bekende Sint Nicolaasfeest voor onze E- en D jong- junioren. Opnieuw in sportcentrum "Wethouder F.B. Du- ran" te Diemen, beheerd door de bij ons welbekende R. van Maarschalkerweerd. Hoe groot de dadendrang van onze jongens was, bleek uit het feit, dat de eersten reeds om 8 uur voor de deur ston den te trappelen van ongeduld om aan dit festijn te mogen deelnemen. Om 9 uur werd er onder leiding van scheidsrechters T. Geissen en H. Herrebrugh gestart met het zaalvoetbal- tournooi, dat ook nu weer een spannende aangelegenheid werd en uiteraard een winnaar kende. Maar voor mij waren zij allemaal de Kampioenen. Hierna werd het tijd de verhitte koppies af te koelen met een frisse duik in het water van het schitterende zwembad. Duikend, springend, spartelend en proestend gingen zij het water te lijf, of hun leven er van af hing.. En voor je het wist was het uurtje al weer om. Intussen begonnen de maagjes aardig te protesteren, ech ter daar was ook op gerekend. Ben Peters, eigenaar van het restaurant "De Eendenkorf", had de tafels reeds ge dekt en het eten en drinken werd in grote hoeveelheden naar binnen gewerkt, zodat zij er de eerste uren weer te gen aan konden.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1990 | | pagina 21