Huldiging Jubilarissen 1989 DANKBETUIGING Op 18 november j.l. vond in onze Bestuurskamer de jaar lijkse huldiging plaats van de dit jaar jubilerende werkende leden. Na de hernieuwde kennismaking van een aantal leden, ve len vergezeld van hun resp. echtgenotes, en het nuttigen van de koffie, werd iedere jubilaris door voorzitter Michael van Praag toegesproken. Voor een ieder werd een stukje verleden opgehaald waarbij bij de één het na zijn voetbalperiode om verschillende re denen afgelopen was om iets voor Ajax te doen, terwijl an deren tot het moment van vandaag nog volledig in verschil lende functies actief zijn. Een ieder werd niet alleen toegesproken maar de felicitatie ging ook gepaard met het uitreiken van de onderscheidin gen behorende bij 25, 40 en 50 jaar lidmaatschap. Een uitzondering vormde ons 70-jarig lid Jo Smit, oud voetballer en honkballer. Hij ontving van onze voorzitter een persoonlijk cadeau en waarderende woorden voor zijn lange trouw aan Ajax. Huldiging door voorzitter Van Praag door aanbieden cadeau aan Jo Smit vanwege 70 jaar lidmaatschap. Achterste rij v.l.n.r.: Wim Waayer (40), Hennie Henrichs (25), Wim Kluft (40), Hans Dukker (40), Gerrie Mossing Holsteyn (40), Frits van der Valk (40), en Rob Bartelsman (40). Voorste rij v.l.n.r.: Nol Boerkoel (50), Gerrit Looyen (50), Jo Smit (70), en Harry Saksioni (50). Het getal achter de naam geeft het aantal jaren aan dat men lid is. Harry Saksioni bedankte namens de jubilarissen voor de toespraak aan een ieder van de voorzitter, maar ook voor de sfeervolle gebeurtenis in de Bestuurskamer. Als blijk van waardering overhandigde hij, persoonlijk, de voorzitter een enveloppe met inhoud, bestemd voor een te organiseren jeugdtoernooi in 1990. Na het officiële gedeelte werd het in een ontspannen sfeer nog een gezellig onderonsje. Waarover gesproken werd valt niet zo moeilijk te raden. Al met al een meer dan geslaagde zaterdagmorgen. Vrienden, Langs deze weg bedank ik het Ajax-bestuur, de Commissie leden, leden, trainers en verder alle Ajax-vrienden voor hun belangstelling aan mij getoond in het ziekenhuis na mijn operatie en later ook bij mijn thuiskomst. Met mij gaat alles voorspoedig en ik hoop u dan ook binnenkort weer bij Ajax te mogen ontmoeten. 44 André Kraan C.C. Kam lag

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1989 | | pagina 20