Ajax gedichten Junioren C2 Voor het Amsterdamse Legioen Bestaat er maar één kampioen Er zijn natuurlijk ook andere mensen Die AJAX succes wensen Ze komen uit alle streken En willen natuurlijk ook doorbreken Tot het eerste elftal Al is de weg erg smal Maar de jeugd ligt al te dromen Om bij AJAX te komen Want het verléden van de club Toen ze wonnen de Europa-Cup En alle andere bokalen Die resultaten zijn niet meer te achterhalen Maar de jeugd wil er alles aan doen Om ook te worden een groot Kampioen En het AJAX verleden Terug brengen bij het AJAX van heden Peter v.d. Laar Ajax C2Buitenveidert C1 5-0 Een regelmatige overwinning op een zwak Buitenveldert. Mede door de sterke wind viel het niet mee een knappe combinatie op de mat te leggen. Na een ruststand van 2-0 werd het uiteindelijk een verdiende 5-0 zege. Almere C1—Ajax C2 2-1 Een wedstrijd waarin het gehele elftal diep teleurstelde en het niet waard was een Ajax-shirt te dragen. We zullen het derhalve maar heel snel vergeten. Ajax C2—DWS C1 0-1 Gelukkig was dit weer een wedstrijd waarin gewerkt werd, al liet het voetbal nog heel wat te wensen over. De rust brak aan met 0-0, maar omdat DWS nog kansen had (zij het theoretisch) op de titel, gooiden zij er daarna nog een schepje bovenop. Lange tijd golfde het spel nu op en neer en het was tenslotte DWS dat een doelpuntje wist te scoren en dus aan het langste eind trok. Ajax C2—ouders/trainer/leider comb. 3-5 Nou die trainer, leider en ouders zouden ze wel eens eventjes inpakken. Helaas pakte dit heel anders uit, want diverse jongens gingen te individueel voetballen en lieten de bal te weinig lopen. En omdat de tegenpartij daar zoveel ervaring tegenover kon stellen, bleven de jonge voetballertjes achter de feiten aanlopen, wat tenslotte tot een verdiende 5-3 zege voor de ouders leidde. Na afloop was er een gezellig samenzijn met een hapje en een drankje, zodat de jongens weer snel over hun teleurstelling heen waren. Onze dank gaat uit (G. de Haan en F. Andriese) naar alle spelers en ouders, voor de prachtige bloemen en de cadeaubon die wij mochten ontvangen. Abcoude C1—Ajax C2 1-0 Een perfekte wedstrijd van onze jongens. Een beter com pliment kunnen zij niet krijgen. Vanaf de eerste minuut werd er goed geconcentreerd gevoetbald, met de opbouw hoog in het vaandel. Vanuit de verdediging werd er via het middenveld steeds een man meer situatie gecreëerd. Het was alleen jammer dat men in de afwerking faalde. Zelfs een penalty werd gemist en daar Abcoude in de laatste seconde nog wist te scoren leden we zelfs een nederlaag. Desalniettemin proficiat voor het hele team, dat leider, trainer en het talrijke publiek een goede wedstrijd had voorgeschoteld. Aan het eind van dit seizoen willen wij alle ouders en spelers bedanken voor de prettige samenwerking in het af gelopen jaar, ook al verliep het niet altijd even vlekkeloos. De jongens die blijven wensen wij veel succes in de hogere elftallen en zij die ons gaan verlaten wensen wij het beste toe op hun school en bij hun nieuwe vereniging. Wij hopen dat ook zij een leuke, maar vooral leerzame periode bij Ajax hebben gehad. Gunther de Haan en Frits Andriese Ajax B-1-Zeeburgia B-1. Ajax scoort 1-0. Voor een plaats in de competitie voor het Kampioenschap van Nederland. v .-

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1989 | | pagina 20