Ajax Bordjesclub 1989 De 89e verjaardag van Ajax werd door de leden van de Ajax Bordjesclub op vrijdag 17 maart j.l. uitbundig gevierd. Het aantal deelnemers was meer dan 80. Met daarbij het aantal leden dat zich door allerlei omstandigheden had geëxcuseerd, mag de Bordjesclub-commissie verheugd spreken over een toenemende belangstelling voor dit specifieke Ajax-gebeuren. En terecht. Na de oergezellige borreluurtjes werd in de foyer wederom door Catering van den Boer een goed verzorgd diner geserveerd. Alles begeleid door perfecte achtergrondmuziek. Onder leiding van tafelvoorzitter Ton Brandsteder werd een perfecte sfeer gecreëerd met als extra aanvulling een aan tal van de nieuwste moppen, die juist in de sfeer van deze avond pasten. Toespraken van - uiteraard - voorzitter Michael van Praag, Joop Stoffelen, Nico Klok en onze gasten Ton Harms na mens de KNVB-afdeling Amsterdam, en scheidsrechter Peereboom. De Ajax Bordjesclub, hij leeft! Hij is niet dood! Wat een aantal jaren geleden door ook bij ons aanwezige pessimisten werd gedacht, is niet uitgekomen. Juist het tegenovergestelde gebeurde. Meer aanwezige Bordjesclubleden (men moet minimaal 25 jaar werkend lid zijn), meer spontane gezelligheid, waarbij zeker mee mag tellen dat het houden van dit festijn in ons stadion daartoe veel heeft bijgedragen. Bordjesclub-commissie, bedankt voor jullie organisatie. Op naar 1990, wanneer Ajax negentig jaar wordt. Wellicht een reden om dan de dames van de Bordjesclubleden mee uit te nodigen. Gezien het succes van 1985 zeker de moeite van het herhalen waard. André Kraan

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1989 | | pagina 26