Junioren C2 Junioren C3 In Memoriam we kwamen toch niet verder dan 1-1 gelijkspel, omdat ook nu weer de mooiste kansen om zeep werden gebracht. Op de laatste tournooidag moesten we dus om de 9e en 10e plaats strijden met Tirol. Ook deze wedstrijd wisten we niet in een overwinning om te zetten in de reguliere speeltijd. Het werd een doelpunt loos gelijkspel, waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. Dit wisten we gelukkig wel te winnen, waardoor we op een negende plaats eindigden. Cor van Eyden 4-4 DWV C1 - Ajax C2 Een wedstrijd met twee gezichten: een eerste helft waarin onze jongens het niet nodig vonden te werken en maar wat aanrommelden, gevolgd door een tweede met een herbo ren Ajax, goed voetbal en vechtlust om te winnen. Kort voor tijd leverde dat een verdiende voorsprong op, maar helaas op de valreep werd het nog gelijk. Ajax C2 - Watergraafsmeer C1 4-0 Een verdiende overwinning en bij vlagen goed voetbal. De tegenstander werd direkt op eigen helft vastgezet en dan is dit elftal op zijn sterkst. Als dan ook de doelpunten nog mooi zijn, is het voor trainer en leider genieten. Ajax C2 - Abcoude C1 2-1 De koploper op bezoek en nog ongeslagen ook, dan be hoef je de jongens niet meer te motiveren. De opgaande lijn van de laatste weken werd voortgezet en Abcoude werd naar een verdiende 2-1 nederlaag gespeeld. Proficiat jongens, ga zo door. Ajax C2 - Rood Wit A C1 5-1 Ook deze wedstrijd werd verdiend gewonnen en met fel aanvallend voetbal kreeg de tegenstander geen kans om in zijn spel te komen. Bovendien lieten onze jongens de bal het werk doén. Een ruime zege was daarvan het gevolg. Ajax C2 - WA/Spartaan C1 11-0 De uitslag zegt in dit geval eigenlijk al voldoende. Maar hoewel het hier een zwakke tegenstander betrof, moeten de goals toch eerst worden gemaakt. Maar het elftal draait de laatste weken prima met een goede inzet en werklust van iedereen. We moeten dit nog even proberen vol te houden. Ook in deze wedstrijd zagen we weer een aantal heel mooie doelpunten. Ajax C2 - SC Leeuwarden C1 9-0 Onze vrienden uit het hoge noorden waren in hun afdeling nog ongeslagen en wilden graag eens een wedstrijd tegen Ajax spelen. Gezien de uitslag hebben ze dat geweten. Ajax C2 - Zeeburgia C1 1-2 Tegen koploper Zeeburgia is het altijd moeilijk spelen. De messen worden geslepen en men vecht waarvoor men waard is. (In positieve zin overigens) Helaas geen overwin ning voor ons dit keer, hoewel een gelijkspel zeker tot de mogelijkheden behoorde, maar het lukte nu niet. Een com pliment aan de jongens voor hun inzet en werklust. Sommi gen hadden het zelfs na de wedstrijd even moeilijk. Günther de Haan/Frits Andriese In competitieverband werden de volgende resultaten behaald: Zeeburgia C2—Ajax C3 0-2 Ajax C3RKDES C1 2-0 Ajax C3—Sloterdijk C1 2-1 Ajax C3AS'80 C1 0-2 Het belangrijke duel tegen AS'80 ging verdiend verloren, waardoor we de kampioenskansen niet meer in eigen hand hebben. De basis van de nederlaag lag in de eerste helft. Te veel lopen met de bal speelde de fysiek sterkere tegen stander in de kaart. Een foutje van onze doelman en een onhoudbaar schot op slag van rust, betekende tevens de eindstand. Na de thee volgde namelijk wel het herstel van onze kant, maar helaas ontbrak de kracht om echt gevaar lijk te worden in het strafschopgebied van onze opponent. Paastournooi C3 te Lyra (België) Gedurende de Paasdagen gaven wij zoals ieder jaar acte de presence op het tournooi van Lyra in België. Tijdens de eerste wedstrijden werden wij nadrukkelijk met de neus op de feiten gedrukt. Met name op aspecten als organisatie en een gezonde agressie in de persoonlijke duels schoten we aanvankelijk tekort. Naarmate het tournooi vorderde was er echter een duidelij ke vooruitgang te constateren. Met de opgedane internatio nale ervaringen kunnen wij de komende tournooien ons voordeel doen. Een groot compliment viel de Ajax-equipe wel ten deel. Voor de correcte wijze waarop zij zich zowel binnen als buiten het veld heeft gepresenteerd, viel onze ploeg de sportiviteitsprijs als tastbaar bewijs ten deel. De resultaten: Ajax—KV Mechelen 1-1 Ajax—RWDM 0-1 Ajax—FC Antwerp 1-0 Ajax—Chelsea 2-0 AjaxPSV (5/6 plaats) 1-2 Ron Oudendijk Wim Ingenbleek Op 7 maart j.l. overleed op 85-jarige leeftijd Wim Ingenbleek. Wim werd in 1919 lid van Ajax en was dus dit jaar 70 jaar lid van zijn geliefde Ajax. Hij speelde in al onze jeugdelftallen en daarna in Ajax 3 en 2 en een aantal jaren als midvoor in Ajax 1. Ook beoefende hij een aantal jaren bij Ajax honkbal. Na zijn aktieve loopbaan was hij 6 jaar lid van de Ledenraad. Hij was een trouwe bezoeker van de wedstrijden van ons eerste elftal, maar door een hersenbloeding was dat de laatste 6 jaar helaas niet meer mogelijk. Zijn belangstelling voor Ajax bleef volop aanwezig. Wim, een bescheiden en vriendelijk mens, is niet meer. Voor zijn echtgenote en dochters is de slag het grootste. Wij wensen hen veel troost en sterkte dit voor hen grote verlies op te vangen. Voor ons rest de dank voor wat Wim voor Ajax heeft betekend. Een Ajacied met heel veel genegenheid voor zijn Ajax en zijn clubvrienden. Dat hij moge rusten in vrede. Bestuur AFC Ajax 45

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1989 | | pagina 23