Voorlopige tournooilijst '89 Junioren C3 E Junioren Jong-junioren D1 A junioren Ajax C3 - USMA C1 2-3 De grote verdienste was dat Ajax tegen de met 5 B-junioren versterkte tegenstander tot de laatste minuut in de wedstrijd is gebleven. De fysieke overmacht bleek echter te groot. Zelfs jullie leider had niet graag in de man dekking gestaan tegen de fors uit de kluiten gewassen centrumspits. Kort voor tijd hadden we zelfs de gelijkmaker nog voor het grijpen. Maar helaas, het mocht niet zo zijn. Toch was het goed te constateren dat ten opzichte van de eerste confrontatie weer vooruitgang was geboekt. Onze goals waren van Dennis de Haan en Elia Louhenapessy. Diemen C1 - Ajax C3 0-0 Mede door de slechte conditie van het speelveld zijn wij er niet in geslaagd het voortdurende veldoverwicht in de score tot uitdrukking te brengen. Bij de afwerking van de kansen liet de kracht ons op beslissende momenten na drukkelijk in de steek. Zelfs een strafschop kon niet in een treffer worden omgezet. TOS Actief C1 - Ajax C3 0-0 Een aantrekkelijke wedstrijd, waarbij onze jongens regel matig prima veldspel lieten zien. Echter het manco van de laatste weken speelde ons duidelijk parten. Uitgespeelde mogelijkheden worden achteloos om zeep geholpen. Hier moet aan gewerkt worden. In de slotfase liepen wij bijna nog tegen een nederlaag op, maar onze doelman Arnold Smit stond echter op zijn post en voorkwam een tegengoal. In competitieverband werd vervolgens Zeeburgia C2 met 1-0 verslagen door een treffer van Eric de Jongh. Daarnaast werden ook nog een drietal vriendschappelijke wedstrijden afgewerkt. De uitslagen waren: AFC C1Ajax C3 0-1 Ajax C3—Posta C1 14-4 Ajax C3—Zandvoortmeeuwen C2 7-1 Ron Oudendijk minuten stonden we reeds met 1-0 voor. Helaas was het drie minuten later al weer 1-1, omdat de aandacht even verslapt was. Argon profiteerde daar goed van. Vervolgens was er weinig meer te genieten. Na rust leek de fysieke kracht van Argon de doorslag te zullen geven, maar met hard werken kon Ajax de stand op 1-1 houden. Almere D1 - Ajax D1 0-0 Een wedstrijd waar weinig over te zeggen valt, behalve dan dat de vier kansen die zich voordeden alle voor Ajax waren. Hieruit mag wel worden opgemaakt dat wij sterker waren, maar ook dat we voor het doel kracht te kort kwamen om de kansen in doelpunten om te zetten. Rapiditas D1 - Ajax D1 0-3 Deze tweede bekerwedstrijd was er één met twee gezich ten. Voor de rust twee slecht spelende elftallen, na de her vatting een nog slechter Rapiditas, maar een veel beter Ajax. Veel beweging op alle posities en een zorgvuldigere passing leverde vele kansen op en drie goals. Hadden we de eerste helft ook zo gespeeld, dan was de uitslag zeker in de dubbele cijfers gelopen. Toch biedt deze tweede helft nieuwe hoop voor de toekomst. Uitslagen vriendschappelijke wedstrijden: Ajax—VVZ 6-0 Ajax—KBV 3-1 WA/Spartaan—Ajax 0-0 Ajax—Posta 9-0 Tinus van Teunenbroek Bij de E-junioren verloopt de competitie naar wens. Alle wedstrijden werden vrij eenvoudig in winst omgezet. Zo ook Zeeburgia dat (tot nog toe) ook dit jaar weer de meeste tegenstand levert. Na de vroeg in het seizoen op gelopen nederlaag (1-0) werd een goede revanchewedstrijd gespeeld, wat een 3-1 overwinning opleverde. Tijdens de winterstop is er intensief getraind en zijn er elke week oefenwedstrijden gespeeld. In deze periode heeft er veel vooruitgang plaatsgevonden bij het team. De goede periodes komen veel meer voor dan voorheen, en dat is duidelijk zichtbaar. Maar het kan altijd beter, en daar werken de jongens hard aan onder lei ding van hun trainers Hans Bergsma en Arnold Mühren. Wilt u zich overtuigen? Kom dan kijken en maak kennis met het jongste talent van ons aller AJAX. Met vriendelijke groeten, H.K. van Teunenbroek Tot ons leedwezen moeten wij melding maken van het overlijden van Yvonne Oudendijk, echtgenote van onze C3 leider Ron Oudendijk. Hoewel zij al geruime tijd ziek was, kwam het bericht voor velen toch nog onverwacht. Wij zullen haar op Voorland, waar zij regelmatig vertoefde, node missen. Wij hopen dat Ron de kracht mag vinden dit zware verlies te dragen. DCG D1 - Ajax D1 0-1 Tegen een stug verdedigend DCG was er eindelijk een, positief resultaat na de magere resultaten van de weken ervoor. Wat er voornamelijk aan schortte was de afwerking. De vele kansen resulteerden pas vijf minuten voor tijd in een 0-1 overwinning. Gezien de krachtsverhouding was dit eigenlijk te mager. Ajax D1 - Argon D1 1-1 Eindelijk konden we al vroeg in de wedstrijd juichen. Na vijf 24-27 maart A1 Real Sociedad (Spanje) 8 mei A1 UVS (wedstrijd) 13-15 mei A1 Groningen Eurosport 19-21 mei A1 Eurosport Supercup MVV 26-28 mei A1 PSV 10 juni A1 Landskamp. PSV-stadion 5 aug. A1 wedstrijd tegen finalist Holland Cup

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1989 | | pagina 14