De Jubilarissen Teunenbroek. 4. Team T. van Teunenbroek. 5. Team R. van Maarschalkerweerd. 6. Team R. Oudendijk. 7. Team G. den Haan. 8. Team R. Grootenboer. Een woord van dank past zeker het arbitrale duo, de heren K. van Biljouw en Th. Geissen, die dit tournooi goed aan voelden en daarnaar optraden. Ook Jan Verhagen, die dit tournooi vakkundig had geregeld, moeten wij in die dank betrekken. Na de prijsuitreiking, waarbij elke deelnemer een schitte rende prijs kreeg, ging het gehele veld het zwembad in, om daar een uurtje de vreemdste capriolen uit te halen. Daarmee was het inmiddels 13.00 uur geworden en door alle inspanningen was de vraag naar voedsel zeer groot geworden. Echter, geen probleem, daar in het aangelegen schitterende en gezellige restaurant van Ben Peeters de ta fels reeds gedekt stonden, om aan deze noodzaak van eten te voldoen. Om 14.00 uur werd er in de filmzaal gestart met een bioscoopfilm van "Urbanus", gepresenteerd door de heer Spaink. Een film die bij onze jeugd bijzonder in de smaak viel. Inmiddels was het al 16.00 uur geworden, de tijd waarop het laatste programmapunt was aangebroken n.l. een forum-discussie met trainers (S. Kohn en L. v. Gaal) en spelers (J. Wouters, A. Mühren en B. Roy). Ries van Maar schalkerweerd bracht de discussie op zeer uitmuntende wijze op gang en de meest onverwachte vragen kwamen naar voren. Het forum wist daar steeds uitstekend op in te spelen. De tijd vloog om en om 17.00 uur werd deze dag voor de jeugd besloten met het uitdelen van de presentjes. Een lange dag, waar nog geruime tijd over gesproken zal worden. Een speciaal woord van dank aan de beheerder van het complex, Ries van Maarschalkerweerd, werd uitgesproken door ons bestuurslid Rob Been. Daarbij werden hem, voor zijn goede werk voor Ajax, enkele presentjes aangeboden. Dat deze dag ook erg aanslaat bij ons bestuur, technische staf en de commissies met hun dames, bleek weer uit de grote opkomst in het restaurant, waar zij zich onder het ge not van een drankje en een hapje één grote familie voel den. Er zijn bij Ajax niet veel evenementen, waarbij zo'n opkomst mogelijk is, vandaar dat de O.C. er trots op is, dat ieder zich thuisvoelt op het Sint Nicolaasfeest. Tot slot wil ik nog een aantal personen, buiten de reeds genoemde, danken voor hun bijdrage, om dit feest te doen slagen. Dit zijn: ons bestuur, Henk Braakman en Harry Hak, die een jaar lang in onze souvenircaravan staan om de broodnodige financiën bijeen te schrapen, Paul Smitka voor het verzorgen van de programmaboekjes, Thijs Linde man voor de speculaaspoppen en boekjes, Jan Neefjes voor de wijn, Daan van de Burg voor de presentjes en Henk van Teunenbroek en Dick de Groot voor de sponso ring. En natuurlijk ook alle anderen die op enigerlei wijze hebben meegewerkt om deze dag weer tot een onvergete lijke te maken. Hopenlijk weer tot het volgend jaar! Dolf van Zoest - secr. O.C. 36 Bovenste rij v.l.n.r.: Jaap Moos (50 jr.), Freek Moinat (40 jr.), Harry de Waal (25 jr.), Gé van Dijk (25 jr.), Jan de Boer jr. (40 jr.), Jack van Beetz (25 jr.) en Cor van der Wal (40 jr.) Onderste rij v.l.n.r.: Dick Keyzer (50 jr.), Frans van Douwe (50 jr.), Cor Timman (60 jr.), George Conton (50 jr.) en Wim Prins (50 jr.) Maandag 2 januari 1989 j.l. tijdens de Nieuwjaarsreceptie KNVB afd. Amsterdam in het Crest-Hotel, ontving W.F. Schoevaart (ex- wedstrijdsecretaris-seniorenvoetbal) de Gouden Speld van de KNVB wegens zijn vele verdiensten aan het voetbal in den lande bewezen, uit handen van zijn echtgenote, op verzoek van Bondsvoorzitter A. Harms, na een lange toespraak. Bloemen voor Mevrouw Schoevaart voor het belangeloos openen, lezen en indien nodig beantwoorden van de Ajax-fanmail. Een hele klus van partijen meer dan 6000 7000 brieven

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1988 | | pagina 16