Demissionair-Presidentieel De heer Blekkenhorst vindt dat er wat aan de prijzen- kast in het restaurant moet gebeuren. De heer Van der Wal zegt dat er de laatste tijd veel vreemde mensen de plaatsen achter het VIP-terras innemen, en vraagt bete re controle. De heer Smit bedankt het demissionair bestuur voor het leiden van deze vergadering. 7. Sluiting Nadat de heer Kraan de overige ledenraadsleden suc ces toewenst in de aansluitende bespreking en nadat de volgende vergadering is vastgesteld op donderdag 19 januari 1989, sluit hij de vergadering. Aldus goedgekeurd en vastgesteld in de vergadering Amsterdam, 9 november 1988 A. Kraan G.M. Holsheimer Waarnemend Voorzitter Administrateur Nadat in ons vorig cluborgaan reeds een Bestuursmedede ling over de interne Ajax-problemen was opgenomen, heeft het verder geen zin om hier verder op in te gaan. Op verzoek van de Ledenraad werken de 3 ad-interim bestuursleden de lopende zaken af en de "Wijze Mannen", gekozen door de Ledenraad zijn druk doende orde op zaken te stellen. Verwacht mag worden dat tegen eind december of begin januari 1989 alles in de nieuwe lijn zal gaan functioneren. Dus over tot de orde van de dag: Het voetbal en alles wat daarmee samengaat. Een ieder is uiteraard geheel op de hoogte van de resulta ten van ons eerste elftal. Deze zijn niet alleen goed, maar rechtvaardigen ook het met het volste vertrouwen tegemoet zien van de toekomst. Helaas zijn wij dit seizoen niet meer in de race voor de Eu ropacup, maar wij hebben allemaal kunnen constateren, dat de uitschakeling veel te maken had met het feit dat er in de thuiswedstrijd een goal afgekeurd werd en dat er in de uitwedstrijd twee strafschoppen onterecht werden gege ven. Ik weet het, klagen achteraf is nooit goed, maar toch had het er, met iets meer voordeel voor ons, heel anders uit kunnen zien. In de competitie prachtige zege's op PSV, VVV, Gronin gen, MVV en natuurlijk Feyenoord uit, waarin het elftal dui delijk zijn opwaartse lijn bevestigde. Door zo door te gaan zullen wij dit seizoen nog veel kun nen bereiken. Hulde vanaf deze plaats voor ons trainers duo Spitz Kohn en Louis van Gaal. Ajax 2 doet het de laatste weken, na een matige start, steeds beter. In de strijd om de KNVB-districtsbeker kun nen wij weer ver komen, terwijl wij ook in de competitie we derom bovenin staan. De hoogste jeugd staat met zijn top A-elftal bovenaan, los van de rest. En de andere jeugdelf- tallen draaien zoals vanouds in de top van hun afdelingen mee. Blijven over onze senioren. Ajax 3 is wat minder succesvol, maar dat komt wel goed, de twee zaterdagelftallen staan beiden in de top van hun afdeling. Al met al op dit moment reden tot tevredenheid, al mag men daar nooit te lang in berusten en moet men waak zaam blijven. Andere belangrijke zaken zijn: De doorbreking, c.q. verlenging van het contract van Jan Wouters. Voor beiden een goede zaak. De sponsorovereenkomsten met TDK en Citroen waren dit jaar eerder met 3 jaar verlengd; Commodore heeft het zelfde gedaan en zoals u wellicht bekend is, hebben OAD en Forbo onlangs een nieuwe sponsorovereenkomst met Ajax afgesloten. OAD b.v. heeft in de sponsorovereenkomst een nieuwe bus beschikbaar gesteld, compleet uitgerust met het Ajax- logo en onze naam met vermelding van alle sponsors, voorwaar een schitterend gezicht. In een meer dan prettige sfeer werden wij als demissionair bestuur met onze Algemeen Direkteur en Hoofd Admi nistratie op het OAD-kantoor in Holten ontvangen. Na het ondertekenen van de sponsorcontracten werd ons een rondleiding aangeboden door het gehele bedrijf met als af sluiting een perfect verzorgd diner, waarbij wij in één avond van onbekenden, vrienden van elkaar werden. Forbo heeft in de sponsorvorm een kunstgrasveld op ons Voorland-complex laten aanleggen ten voordele van onze elftallen en in de winterperiode voor alle teams. Een schit terend gezicht dit veld, waarvan wij nu al kunnen zeggen dat onze jeugdopleiding er veel profijt van zal hebben. Nog enkele wedstrijden en de eerste helft van de competi tie zit erop. Een bewogen afgelopen halfjaar met terechte, maar veelal ook onterechte publiciteit. Gelukkig is alles de laatste tijd in een wat rustiger vaar water gekomen. Bouwen aan de toekomst is niet kijken naar het verleden maar vooruitzien. Wat geweest is is geweest, hoe men ook over die periode mag denken. Met z'n allen kunnen wij, spelers, trainers, ledenraad en bestuur met een positieve instelling en een grote uitstraling dit seizoen nog veel bereiken. Een wens die elke Ajacied, lid of supporter, alleen maar zal toejuichen. Ajax een topper, dat is wat wij allemaal willen. Wij zijn dat zeker ten opzichte van onze vorige generaties, supporters en huidige stand verplicht. André Kraan Waarnemend Voorzitter

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1988 | | pagina 11