E-Junioren Junioren D II Staand v.l.n.r.: D. van Zoest (leider), W. Blokker, M. Dijkstra, D. de Haan, C. Baransano, M. Melgiot, M. Willems, F. Henze, R. Muts. Hurkend: P. v. d. Horn, M. van Heiningen, J. Vet, E. de Jong, R. de Vos. Het seizoen 1987-1988 werd begonnen met een vrijwel geheel nieuw team (slechts één oudgediende), dat vooral in 't begin wat onwennig met elkaar speelde. Maar door 't drukke programma was dat snel voorbij en werd er begonnen aan een recordjaar wat wedstrijden betreft. Een aanvankelijk dus nog matig, maar na enige weken steeds beter voetballend team, dat pas begin juni zijn laatste wedstrijd speelde. De laatste kompetitiewedstrijd werd als verrassing op het hoofdveld gespeeld en dat gaf de jongens waarschijnlijk zo'n oppepper dat tegenstander VDO met een 11-0 nederlaag naar huis werd gestuurd. Het kampioenschap was binnen, de beker-Oost werd na een goede finale tegen Zeeburgia (5-1) veroverd en ook de Van Wagtendonk beker kwam in ons bezit na overwinningen op Roda '23, AFC en een zeer spannende finale tegen De Volewijckers, dat pas na strafschoppen werd verslagen. We speelden dit seizoen 8 tournooien met de volgende resultaten: Blauw wit toernooi (vierde), Poliotournooi (eerste), ADO tournooi (eerste), Sparta tournooi (derde), St. Truiden tournooi (tweede), Naamsledentournooi in Badhoevedorp (derde), Willem Otter-tournooi van ZFC (eerste) en Exelsior (tweede). Alles bijeen betekende dit dat ons team dit seizoen 92 wedstrijden speelde. Daarvan werder er 70 gewonnen, 10 gelijk en 12 verloren. Doelsaldo 371-81 (aan de verdediging zal dus nog wat gesleuteld moeten worden). Tenslotte een woord van dank aan al die ouders en/of familieleden van de spelers voor hun opkomst. Altijd waren ze er bij, op trainingen en bij wedstrijden en ik heb ze toch wat van Nederland laten zien, maar ook over de grens kwam ik ze tegen. Een prima ploeg spelers, maar ook een prima ploeg ouders, die mede verantwoordelijk was voor 't gedrag en de discipline binnen 't team, waarvoor we vaak complimenten kregen van onze tegenstanders. Bedankt allemaal en tot ziens. Henk van Teunenbroek V.l.n.r.: Trainer Gunther de Haan, Leider Henk van Teunenbroek. Staand: Nicky Schnater, Riens v. d. Zee, Ingmar Meijer, Meivin Volkerts, Ar no Splinter, Ronnie Dijkstra, Wesley de Ridder (aanvoerder). Hurkend: Vincent Beukman, Ronnie Terweij, Timmy Plomp, Brian Leeuwin, Stefan Hoogvliet, Gert-Jan Ophof, Rydel Lopes. 29

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1988 | | pagina 12